מה צריך לדעת על מכשיר me להסרת שיער?

הסרת שיער באמצעות מכשיר me, לבד בבית, מתבצעת על ידי גלי רדיו ואמור לבצע פעולה של הסרת שיער לטווח ארוך

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בין השיטות השונות הקיימות להסרת שיער, בשנה האחרונה נחשפנו למכשיר חדש בשם me אשר מאפשר לבצע הסרת שיער לצמיתות, לבד, בבית. אם את לא יכולה להרשות לעצמך טיפול ארוך ויקר של הסרת שיער מהגוף לצמיתות, האופציה של שימוש במכשיר זה היא בוודאי זולה ונוחה יותר.

המכשיר פועל בשיטת אינפרא אדום וגלי רדיו לדברי החברה האחראית לייצורו ושיווקו של המכשיר, סינרון מדיקל, המכשיר מאפשר הפחתה של עד 90% מצפיפות השיער בגוף, כבר לאחר מספר טיפולים בודדים (כארבעה טיפולים). לאחר כשלושה חודשים נוספים ניתן להבחין בכך שרק 10-20% מהשיער צומחים מחדש.

צילום מסך מתוך אתר youtube

בניגוד למחיריהם של טיפולי הסרת השיער השונים, שעלולים להגיע גם ל-10,000 שקלים ואף יותר (תלוי בכמות השיער, הטיפולים והאזורים בהם תרצו לטפל) עלותו של מכשיר me  היא כ-2300 שקלים, שזהו ללא ספק סכום זול במיוחד ביחס לטיפולים האחראים אשר מוצעים בשוק. יחד עם זאת, חשוב לציין כי במהלך הטיפולים יש תורך בהחלפת ראש הגילוח של המכשיר מעת לעת, ראש כזה עולה כ-220 שקלים. כך יוצא שבסופו של דבר, למרות עלותו הזולה של המכשיר – הוא פחות זול ממה שנדמה. למרות זאת, כאשר חושבים על כך שטיפול הסרת שיער באזור השוקיים בלבד יכולה להגיע גם ל-8,000 שקלים, עדיין נדמה שהיא השקעה במכשיר היא השקעה לא רעה.

לא באנר כדי להציג

ללא ספק יתרון גדול נוסף של המכשיר, טמון בכך שניתן להשתמש בו לבד בבית. כך נוצר מצב בו את לא צריכה לקבוע תור ולהגיע לקוסמטיקאית כשממש אין לך זמן, את מבצעת את הטיפול בביתך, בזמנך החופשי.

בשיטה בה פועל מכשיר ה-me, גלי הרדיו והאינפרא האדום חודרות לדרמיס, הורסות ומחממות זקיק השערה, דבר הגורם לדיכוי הגדילה המחודשת של השיערות בגוף.

לדברי החברה, השימוש במכשיר בטוח ומתאים גם לגווני עור שונים, כולל נשים בעלות שיער בהיר.


Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

7 תגובות על “מה צריך לדעת על מכשיר me להסרת שיער?”

 1. דקלה הגיב:

  זה מכשיר מצוין שבאמת עובד כך שלדעתי הוא כן שווה את ההשקעה. בקשר לראשים זה באמת בקטנה כי לוקח לכל ראש הרבה זמן להתכלות (3 טיפולי גוף מלאים). חוץ מזה ראיתי שהולכים למכור אותו בביוטי סיטי בגני התערוכה עם ראש מתנה ועוד כמה הנחות ששכחתי, כך שבכל מקרה כלכלית זה כן משתלם

 2. אלמוג הגיב:

  שלום, רציתי לדעת אם כאשר משתמשים במכשיר צריך להימנע מהשמש ואסור להשתזף כמו בליזר וטיפולים אחרים להסרת שיער?

 3. נטע הגיב:

  יו אחל'ה כתבה תודה!!!
  אלמוג – בעיקרון הבנתי ש-24 שעות לפני השימוש במכשיר כדאי להחשף כמה שפחות לשמש (שיזוף) ואז לעשות טיפול. אחרי הטיפול ניתן להחשף לשמש אבל כמובן שמומלץ למרוח קרם הגנה.

 4. נטע הגיב:

  אלמוג – בעיקרון הבנתי ש-24 שעות לפני השימוש במכשיר כדאי להחשף כמה שפחות לשמש (שיזוף) ואז לעשות טיפול. אחרי הטיפול ניתן להחשף לשמש אבל כמובן שמומלץ למרוח קרם הגנה.

 5. אלי הגיב:

  חרטההה לא עובד ולא נעליים

 6. חן הגיב:

  האם משיא השתמשה במכשיר והוא עזר לה

 7. חן הגיב:

  האם משהיא השתמשה במכשיר והוא עזר לה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *