איב סאן לורן משיקים קרם לילה למראה עור צעיר

מותג המעצבים הבינלאומי Yves Saint Laurent מרחיב את סדרת הטיפוח החדשנית FOREVER YOUTH LIBERATOR ומשיק את FOREVER YOUTH LIBERATOR NIGHT CRÈME קרם לילה המבוסס על גליקוביולוגיה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בהתבסס על ההצלחה של קומפלקס Glycanactif™ {"גליקאנאקטיף™"} המאפיין את סדרת האנטי-אייג'ינג "פוראבר יות' ליברייטור", מותג המעצבים איב סאן לורן מציג את FOREVER YOUTH LIBERATOR NIGHT CRÈME- קרם לילה מסדרת הטיפוח "פוראבר יות' ליברטור" המבוססת על גליקוביולוגיה’ בעלת פורמולה המכילה תרכובת בלעדית של מרכיבים פעילים הפועלת כ"מפתח נעורים" המסייעת לעורר* את היכולות של העור להראות צעיר יותר.

צילום: יח"צ איב סאן לורן

בלילה, התחלקות התאים תופסת תאוצה’ בעיקר בין חצות ל-01:00, ומובילה לפעילות אינטנסיבית של שיקום והתחדשות תאי העור. במהלך היום, העור נמצא במנוחה, והוא פועל בעיקר כמחסום הגנה. היום והלילה הם "מסנכרנים ביולוגיים".

בלילה, הגוף במצב אופקי וחסר תנועה במשך שעות, לכן הנוזלים לא זורמים ורקמת העור נסתמת. עם ההתעוררות מהשינה, העור עלול להיראות מלא בנוזלים ו"מקומט". עם השנים, כמות הגליקאנים פוחתת ויעילותם בשמירה על הלחות גם כן פוחתת, לכן "הזרימה החופשית" של המים נעצרת. כתוצאה מכך, העור מראה יותר סימני שינה עם הגיל. הסימנים האלה, הנקראים "קמטי כרית", הופכים עמוקים יותר.

* תנאי מעבדה
פורמולה סודית
כדי לענות על הצרכים הספציפיים של העור בשעות הלילה, פאנל המומחים YSL SKINSCIENCE (פלטפורמה ייחודית של קהילת מומחים בגליקוביולגיה המיישמת את היתרונות העדכניים ביותר של הגליקאנים בעולם הקוסמטיקה) העשיר את קומפלקס Glycanactif™ של סדרת "פוראבר יות' ליברייטור" בגליקן חדש (MANNOSE) הידוע בפעולה המחדשת שלו. הקומפלקס הייחודי מסייע לעורר את פעולת החידוש על פני שטח העור* ומסייע בפעולת ההמרצה.

FOREVER YOUTH LIBERATOR NIGHT CRÈME – קרם לילה המעניק שכבת הגנה 

לא באנר כדי להציג

קרם הלילה "פוראבר יות' ליברייטור" עשיר, בצבע ורוד עדין, בעל ניחוח עדין ומרקם מרענן ומעודן, הנמס מיידית לתוך העור.

תוצאות ברורות וגלויות לעין עם ההתעוררות משינה
המחקר מצביע ש- 69% מהנשים שהשתתפו בסקר קיבלו משוב חיובי עם ההתעוררות משינה לאחר השימוש ב"פוראבר יות' ליברייטור" קרם לילה**. כבר מהבוקר הראשון, העור נראה נינוח כמו לאחר שנת לילה טובה.

 לילה לאחר לילה העור נינוח יותר והמראה קורן יותר.
לאחר שבוע, עור הפנים נראה רענן יותר, מוצק ואחיד יותר.
לאחר 4 שבועות, העור נראה:

– חלק יותר בקרב 90% מהנשים שהשתתפו בבדיקה**
– גמיש יותר 92%**
– מלא יותר 90%***

 * בתנאי מעבדה
** הערכה עצמית של 51 נשים
*** הערכה עצמית של 49 נשים

תכולה: 50 מ"ל
מחיר מומלץ לצרכן: 540 ₪

ניתן להשיג ברשתות סופר-פארם, משביר לצרכן, ניו-פארם

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *