מהו מכשיר ה-CO2RE ומה הוא עושה?

מכשיר ה-CO2RE מאפשר לבצע שלוש פעולות באמצעות מכשיר אחד וטיפול אחד – שיוף העור, מיצוק והסרת כתמים. בואו לקרוא על השיטה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בחודשים האחרונים נכנס לשוק מכשיר חדש בשם CO2RE, אשר משלב מספר פתרונות במכשיר אחד: שיוף, מיצוק וגם הסרת כתמים מהעור. מדובר בשלוש בעיות נפוצות אשר לרוב דורשות שלושה טיפולים נפרדים, אך בזכות המכשיר החדש ניתן לטפל בכולן באמצעות מכשיר אחד – בטיפול אחד.

לא באנר כדי להציג

עד כניסתו של המכשיר לשוק נאלצו נשים רבות להיעזר בטיפולים מסוג IPL או RF, אשר השפיעו למשך זמן קצר וגם תקופת ההחלמה מהן הייתה ממושכת של מספר שבועות. הטיפולים ספקו תוצאה ממוקדת לאחת מהבעיות שציינו ולא טיפלו בכולן יחד. כעת, עם מכשיר ה-CO2RE החדש, מבית סינרון קנדלה, מקווים כי נמצא פתרון כולל לכל שלושת הבעיות. בעת פעולת המכשיר, באמצעות פולס אחד נוצרת גם פעולה של חימום הרקמה, מיצוק העור ושיוף וטיפול פגמים כגון צלקות, קמטים ועוד.

משך הטיפול הוא כחצי שעה והוא מתאים לכל הגילאים. זמן ההחלמה לאחר הטיפול נמשך מספר ימים בלבד, לרוב כ-5-7 ימים, תלוי בעומק הבעיה.

המכשיר מתאים לנשים אשר סובלות ממספר בעיות עור בו זמנית, לא מעוניינות להשתמש בפתרונות כגון בוטוקס, הזרקות של חומרי מילוי שונים, פילינג כימי ועוד, שיטות אשר רובן גם דורשות לבצע טיפולים חוזרים בכדי לשמר את התוצאה.

לדברי נשים שכבר עברו את הטיפול הוא איננו כואב ואין אפילו צורך במריחת משחות מאלחשות. לאחר הטיפול יש צורך במריחת וזלין מיוחד, אתו תקבלו מהרופא, על אזור הטיפול, ולדברי אותן נשים התוצאות נהדרות.

מחיר הטיפול הוא כ-3000 שקלים.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *