78% מהנשים בישראל לא מרוצות מהשיער

78% מהנשים בישראל אינן מרוצות מהשיער שלהן כפי שהוא והיו משנות בו לפחות תכונה אחת, כך עולה מסקר שערך המותג Dove

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מסקר חדש, שערך מותג הטיפוח Dove, עולה כי  78% מהנשים בישראל לא מרוצות ממראה השיער שלהן כפי שהוא והיו מעוניינות לשנות בו לפחות תכונה אחת. הסקר נערך לרגל השקת סדרת מוצרים חדשה של Dove, אשר תפורסם תחת הסלוגן: "הגיע הזמן להתיידד עם השיער שלך"!

 במסגרת הסקר נרשם פער מעניין נרשם בין נשים דתיות וחילוניות, מהסקר עולה כי 79% מהנשים החילוניות לא מרוצות מהשיער שלהן, זאת לעומת 72% בקרב נשים דתיות-חרדיות.

 הבדל משמעותי נוסף עלה מתשובותיהן של נשים בעלות שיער מתולתל. מסתבר כי 31% מבעלות השיער המתולתל היו מעוניינות שיהיה להן שיער חלק, אבל לעומתן רק 15% מנשים בעלות השיער החלק היו רוצות שהוא שהשיער שלהן יהיה מתולתל.

לא באנר כדי להציג

44% מהנשים שלקחו חלק בסקר, מגדירות את מערכת היחסית שלהן עם השיער שלהן כ"יחסי אהבה-שנאה". גם בקטגוריה זו נרשם הבדל משמעותי בין חילוניות לדתיות-חרדיות. 59% מהנשים הדתיות-החרדיות ציינו כי הן מאד אוהבות את השיער שלהן.

 סוג השיער הנפוץ ביותר אצל נשים בישראל הוא שיער גלי. 48% מהנשים שלקחו חלק בסקר הגדירו את שיערן כשיער מסוג זה.

 81% מהנשים טענו כי מעת לעת הן סובלות מ"יום רע לשיער" (bad hair day), כ-20% מאף טענו כי תופעה זו משפיעה מאד על מצב רוחן ומקלקלת להן את היום. גם כאן נרשם פער משמעותי בין הנשים המתולתלות לבין נשים חלקות שיער.  24% מהנשים בעלות השיער המתולתל ספרו כי יום רע לשיער הורס להן את מצב הרוח ואת כל היום בכלל. לעומת זאת רק 10% מבעלות השיער החלק חשות טענו כי הן מזדהות עם התחושה.

 למרות מה שנהוג לחשוב, שספר טוב לא מחליפים, 95% מהנשים ספרו כי הן החליפו ספר לפחות פעם אחת בחייהן, בעוד 38% ספרו כי החליפו ספר מספר רב של פעמים.

רוצות שיער כמו שלה, רפאלי. צילום: pr photos. com

איזה שיער היית רוצה?

ל-56% מהנשים שלקחו חלק בסקר יש "אלילת שיער" בחורה מפורסמת אשר היו רוצות שיער ממש כשלה. בראש המצעד מככבת בר רפאלי (אשר 25% מהנשים היו רוצות שיער זהה לשלה) במקום השני יעל אבקסיס עם 13%. אנג'לינה ג'ולי הגיעה אל המקום השלישי עם 12%.מסתבר שגם במגזר הדתי-החרדי  בר רפאלי לקחה את המקום הראשון, 23% מהנשים במגזר זה היו רוצות שיער דומה לשלה.

לגלריית התמונות של בר רפאלי – לחצו כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *