7 עבודות במשרה חלקית לאמהות שעובדות מהבית

בישול, כתיבת בלוג וניהול חנות אונליין – הן רק חלק מהמשרות שיכולות להתאים לאמהות שרוצות לעבוד מהבית. הרשימה המלאה – בכתבה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

mw

כשחברתי הטובה הציעה את הרעיון לחפש משרה חלקית לאמהות מהבית, לא הייתי בטוחה שבכלל קיימת אפשרות כזו. אבל שבועיים אחרי שהתפטרתי מעבודתי במשרה מלאה כדי להשקיע במשפחה, כבר הפכתי חסרת סבלנות וחיפשתי כל הזמן תעסוקה. אחרי שיטוטים רבים, הצלחתי להרכיב רשימה של עבודות במשרה חלקית שמתאימות לכל אמא. בהצלחה!

1. כתיבה באינטרנט – זוהי אחת המשרות הנפוצות עבור אמהות שעובדות מהבית. אבל יש כאן גם חלק שכדאי לשים אליו לב: זה מצריך כתיבה של מאמרים באורך כ-500 מילים, שעלולים להסיח את דעתך משאר מטלות הבית. כדאי תמיד להקפיד שהנושאים שאתן כותבות עליהם, הם נושאים שקרובים ללבכן. אל תתחייבו לעבודות כתיבה שלא מתאימות לכן מלכתחילה.

2. בישול ואפייה – נשים רבות בעלות ידע והבנה בבישול פותחות עסקים קטנים למכירת מוצרי מאפה. האהבה שלך לאפיית עוגות יכולה להכניס לך קצת כסף, והילדים ישמחו להיות הטועמים הראשיים במפעל העוגות שלך.

לא באנר כדי להציג

3. שיעורים פרטיים לילדים – ילדים רבים נזקקים לעזרה בשיעורי הבית, או חיזוק במקצועות בעייתיים. ואם מדובר בילדים להורים בעלי קריירה שנעדרים שעות רבות מהבית, אין כמו עזרה קטנה בהכנת השיעורים.

4. לימוד שפות – אם את שולטת היטב באנגלית או בשפות אחרות, זו עבודה שיכולה להתבצע באינטרנט. יש הרבה מאוד תושבים בסין, יפן ומדינות המזרח החוק שהיו מעוניינים ללמוד אנגלית ומחפשים מורה פרטית ללימוד בשעות הפנאי.

5. הפעלת חנות אונליין – חפצים מיד שניה? שמלות של הילדות שכבר גדלו? אולי אביזרי אופנה אחרים? כל מה שתוכלי להעלות על דעתך, ניתן למכירה ברשת. למה שלא תפתחי לעצמך חנות קטנה ומטריפה, ותמכרי בה את כל הדברים שנשארו בבית. רק אל תשכחי לפרסם ברשתות חברתיות, כדי שהלקוחות יוכלו למצוא אותך.

6. עיצוב לאתרי אינטרנט – לאלו מביניכן שיש להן כישורי מחשב טובים וגם חוש גרפי אסתטי מפותח, ניתן להציע את עצמכן לעבודות עיצוב שונות לאתרי אינטרנט – עבודה שתוכל למלא היטב את השעות הפנויות.

7. כתיבת בלוג – כתיבה של בלוג יכולה להתחיל בשביל הכיף, אבל החלק העיקרי הוא לעשות ממנה כסף. ברגע שהבלוג שלכן יהיה מספיק ידוע וימשוך קוראים, תוכלו לשים בו מודעות בתשלו. כתיבה של תוכן טוב, תביא מפרסמים טובים.

אל תיכנסי לדיכאון אם אף אחת מההצעות שבכתבה לא מתאימה לך. בסופו של דבר, אל תשכחי שכבר בחרת את העיסוק העיקרי שרצית – להיות בבית. כי את יודעת, כשאת לא בבית, יש בלאגן.

אז קחי את הזמן למצוא לך את העבודה המושלמת ושתפי אותנו – מה העבודה שהכי מתאימה לך?

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *