למה שיער ארוך הוא כל כך נהדר?

שיער ארוך לא חייב להיות נטל, הוא גם יכול להפוך ליתרון עצום ואף למעורר קנאה. בואי לגלות מה הן שבע הסיבות לכך ששווה לך להאריך את השיער

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

לשיער ארוך חסרונות רבים (שניתן לחוש בהם בעיקר בחודשי הקיץ החמים והלחים…) יחד עם זאת, לשיער ארוך גם יתרונות רבים ובכתבה שלפניכן נשמח לציין בפני המתלבטות (אם להאריך או לקצר את השיער) אתץ כל אותם דברים נפלאים הטמונים בו.

שיער ארוך הוא שיער הפיך

לאחר שתקצצי את שערך תגלי שקשה לך מאוד ליצור תסרוקות רבות שניתן ליצור רק עם שיער מאורך מסוים. אבל אם שערך ארוך, אין זה אומר שלא תוכלי לאסוף אותו ואף ליצור השראה של שיער קצר באמצעות כמה שיטות קלות. לא מאמינה? לחצי כאן כדי לגלות כיצד גם נשים בעלות שיער ארוך יכולות ליהנות מקארה קצר.

גברים מעדיפים שיער ארוך

כבר עסקנו בנושא רבות בכתבות שונות באתר, ולמרות שגם בנות המערכת חולמות על תסרוקת פיקסי קצוצה ונוחה – אין מה לעשות, גברים מעדיפים שיער ארוך או לפחות באורך בינוני. למרות שהם מודים שלאורך השיער אין כל השפעה על תהליך בחירת בת הזוג, עדיין רובם היו מעדיפים אותה עם שיער ארוך מאשר קצר.

האם גברים אוהבים שיער קצר? לחצו כאן לסקר שערכנו בנושא

שיער ארוך יחמם אותך בחודשי החורף

לא באנר כדי להציג

אז נכון שבקיץ הוא יכול להיות מעיק, מקורזל וחסר צורה, אבל עם בוא החורף, כאשר הלחות כבר לא בסביבה, שיער ארוך מגן על הצוואר מפני קור ובכלל נעים יותר לזכור שהוא שם.

השיער הארוך של היום הוא לא השיער של פעם

אם בעבר שיער ארוך היה עלול להיות מאוד מסורבל לעיצוב וטיפול, כיום קיימים בחנויות תכשירים שונים ורבים לעיצוב שיער שיכולים להתאים לכל אחת ולכל סוג שיער (חלק, מתולתל, דק ועוד). כל שעליך לעשות זה למצוא את מוצרי השיער המתאימים לסוג שערך וכבר הכל יהיה קל יותר.

שיער ארוך הוא מעורר קנאה

בוודאי תתפלאו לגלות, אבל לא כל אישה יכולה לגדל את שערה כך שיהיה ארוך. נשים רבות לא מסתפרות חודשים ארוכים ואפילו שנים והוא פשוט כמעט ולא צומח. אז אם את אחת מאותן ברות מזל ששערן צומח בקלות, אל תמהרי לקצץ אותו. שיער ארוך ומטופח הוא האקססורי הכי טבעי, מרשים ומוצלח.

איך תגרמי לשיער שלך לצמוח מהר יותר? לכתבה לחצי כאן

שיער ארוך הוא סמל לבריאות

אם יש לך שיער ארוך, מלא ברק, נפח וחיים, הוא יעניק למראה הכללי שלך הרבה זוהר ויגרום לך להראות מושכת יותר. כמובן שגם אז חשוב לדעת כיצד לטפח אותו, להתאים לו מוצרים מתאימים ולא לשכוח לקצץ את הקצוות מעת לעת.

האם יש כזה דבר שיער ארוך מדי? לתשובה לחצי כאן

שיער ארוך מתאים כמעט לכל אחת

בניגוד לתסרוקת קצרה, שלא תמיד תחמיא לכל אחת ולכל מבנה פנים, שיער ארוך יראה נהדר על כל אחת, יגרום לך להראות רזה יותר, ירכך את זוויות פנייך, יסתיר אזורים מרובעים יותר באזור הפנים ובאופן כללי הוא תמיד יהיה בחירה מוצלחת.

האם תתאים לך תסרוקת קצרה? לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *