חדש: תרחיף לטיפול בפגעי עור מבית YE

Anti blemishes solution תרחיף לטיפול נקודתי בפגעי עור ובפצעונים מבית מותג הקוסמטיקה "YE"

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: אלון גנון

צילום: אלון גנון

חסימה בפתחו של זקיק השערה הוא זה שיוצר את הקומודון (חצ'קון) הידוע לשימצה. הוא יכול להופיע כקומודון סגור (ראשים לבנים) או קומודון פתוח (ראשים שחורים) או כפצע דלקתי. מותג הקוסמטיקה YE של הקוסמטיקאית הפרא-רפואית יפית אלימלך מצרף אל סדרת מוצרי קוסמטיקת הבוטיק – תרחיף ייעודי לטיפול נקודתי בפצעוני אקנה, פגעי עור ועור שומני.

Anti blemishes solution הינו תרחיף דו-שכבתי המשלב נוזל ואבקה ייחודית אשר בניעור קל יוצרים אמולסייה אחידה שתכליתה לספוח את הסבום (השומן) המיותר תוך טיפול בהפחתת גירוים ואדמומיות בעור הפנים. התרחיף נספג בקלות אל תוך העור ונוכחותה של החומצה הגליקולית מפרקת את הדבק הבין תאי ומאפשרת לחומרים הפעילים באמולסיה לחדור פנימה ולאזן את חומציות העור (PH) . האלנטואין והאבץ יסייעו בייבוש ובחיטוי האזור וכן יעזרו בהמרצת צמיחת רקמות עור חדשות.

לא באנר כדי להציג

"תופעת האקנה מופיעה בקרב 80% מבני הנוער אך בהחלט קיימת גם בשנות ה-30-40 רק באופן נקודתי יותר. תכלית הטיפול באקנה היא ניקוי וניקוז האזור הנגוע ומניעת זיהומים דלקתיים", מדגישה אלימלך.

הוראות שימוש: יש לנער היטב עד ליצירת אמולסייה אחידה בין הנוזל לאבקה בתחתית הבקבוק, להספיג מעט בצמר גפן ולהניח על האזור הנדרש.

כמות: 50 מ"ל מחיר 156 ₪

לבירור נק' המכירה הקרובה לביתך 03-6413214

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *