תסרוקות ערב: טיפים שיסייעו לכן לבחור

כיצד מתאימים תסרוקת ערב לאירוע, לבגדים ולאופי שלנו. לפניכן מספר טיפים שיעזרו לכן להשיג תוצאה מנצחת למראה ערב אלגנטי ומרשים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ביום יום אנחנו לרוב מסתובבות עם קוקו, שיער פזור או אסוף ברישול. אבל כשזה מגיע ליציאה בשעות הערב, השיער שלנו דורש תשומת לב אחרת לגמרי. תסרוקת ערב לרוב צריכה להיות אלגנטית יותר, מרשימה יותר ומסודרת יותר. חשוב להתאים את תסרוקות ערב לאירוע אליו אנחנו יוצאות, אל הבגדים שאנחנו מתכננות ללבוש ואל האיפור שלנו. לכן חשוב להשקיע כמה דקות מאמץ, מחשבה והשקעה בטרם נבחר תסרוקת ערב.

כיצד נתאים תסרוקות ערב לכל אירוע?

קיימים מספר אירועים עליהם כדאי לשים דגש בעת בחירת תסרוקת ערב, לדגומה:

יציאה עם חברים כדאי ליצור מראה  אסוף ומסודר שיחד עם זאת לא יראה כאילו השקענו בו יותר מדי זמן והשקעה מול המראה. באמצעות הוצאת קצוות שיער בודדות בצדדים או באמצעות שחרורו של הקוקו, יתקבל מראה מרשים ויפה שיראה כאילו השגת אותו ללא כל מאמץ.

לאירוע רשמי בעבודה או בכל מקום אחר – מומלץ ליצור תסרוקת ערב אסופה בקפידה ומסודרת.

לא באנר כדי להציג

לחתונה או אירוע משפחתי גדול אחר הנערך בשעות הערב – כדאי לבחור בסגנון אלגנטי ומרשים בעל טאץ' רומנטי. לדוגמה שיער אסוף עם סיכה יפה, פזור עם סיכה, פרח בשיער, פן גלי ורומנטי שיגרום לשיער להראות טבעי אך מסודר ויפה.

לאירוע רשמי חגיגי כגון ערב התרמה, קונצרט ועוד – כדאי ללכת בשיער אסוף חלקית או פזור ולהוסיף גם במקרה זה קישוטים לשיער שיוסיפו לו מראה ייחודי ויפה.

להתאמת תסרוקות לפי מבנה פנים – לחצי כאן

שיער אסוף, מוקפד ואלגנטי

תסרוקת ערב יכולה להעביר את המסר שאת רוצה לשדר בהופעה שלך וכמו כן את אופייך – דוגמאות נוספות לתסרוקות ערב:

בחורות ביישניות יבחרו בתסרוקת עדינה, פזורה ופחות מוקפדת.

בחורות שרוצות לבלוט ולמשוך תשומת לב יבחרו בתסרוקת ערב מרשימה, אלגנטית ובולטת.

בכל אחד מהמקרים, חשוב להתאים את תסרוקות ערב לבגדים שאת לובשת. לדוגמה: אם את לובשת ג'ינס וחולצה, סביר להניח ששיער מורם ומוקפד פחות יתאים, במקרה כזה יתאים יותר קוקו מרושל, שיער חצי אסוף או שיער פזור – תסרוקות רכות יותר. מצד שני, אם את לובשת שמלת ערב חגיגית, קוקו מרושל ברוב המקרים רק יגרע מהתוצאה שאת רוצה להשיג ועלייך ליצור תסרוקת מוקפדת ומרשימה יותר.

בעלות שיער קצר לרוב מסתבכות יותר עם התאמת תסרוקת ערב, אך גם במקרה שלהן הוספת קישוט לשיער או הוספת מראה גלי ומסודר יותר לשיער יכולים לעשות את העבודה היטב, כמו גם עיצובו בעזרת חומרי שיער שונים, שיעניקו לו מראה מעוצב יותר.

למידע נוסף אודות תסרוקות ערב ועיצוב שיער – בקרי במדור השיער שלנו

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *