הפכת לקורבן של תסרוקת גרועה? יש מה לעשות

תספורת גרועה לא חייבת להפוך לסוף העולם, יש כמה דברים שתוכלי לעשות בכדי למזער את הנזקים ולסייע לשיער לשיער שלך להתחדש ולצמוח

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

haircut

אם יצאת מהמספרה וגילית שראשך מתהדר בתסרוקת גרועה – יש לך סיבה טובה לההתעצבן ולהחליף מספרה. יחד עם זאת זה ממש לא סוף העולם, גם תסרוקת לא גרועה יכולה להפוך לאופנתית ומחמיאה.

אל תשכחי – כל דבר צומח בסופו של דבר

את אולי מרגישה כאילו סוף העולם הגיע אבל השיער שלך יצמח מחדש. שיער צומח בממוצע ב-1 סמ"ח בחודש לפחות, אצל חלק מהנשים הוא צומח מהר יותר ואצל חלקן לאט יותר – אז אל תשכחי לראות את האור בקצה המנהרה.

כדי לסייע לשיער לך לצמוח כדי להקפיד על תזונה מאוזנת ונכונה שתסייע להגברת צמיחתו של השיער. הקפידי לשתות הרבה מים, לאכול מזונות עשירים בברזל ועוד. להמלצות תזונה לשיער – לחצי כאן

בנוסף כדאי לפנק את השיער על ידי שימוש במוצרי טיפוח מתאימים, כגון מוצרים המעשירים את השיער בחלבון. טיפולי לחות יכולים גם לסייע ולעודד אותו לצמוח מהר ומלא יותר. קיימים גם מוצרים ספציפיים שמטרתם לעודד את צמיחת השיער, כדאי להתייעץ עם מעצב שיער או עם אשת מקצוע בחנות בה את רוכשת אותם.

למסכות ביתיות לשיקום השיער – לחצי כאן

לא באנר כדי להציג

צמצמי את הנזק

בתקופה בה את רוצה שהשיער שלך יצמח חזק, מהר ובריא יותר, הקפידי לצמצם את כמות השימוש במייבשי שיער, מחליקי שיער, להפחית את כמות הסלסולים ובאופן כללי התרחקי מטיפולים המחממים, מייבשים ואף שורפים את השיער.

זו שעתם היפה של האקססוריז

בחנויות ניתן למצוא שלל תכשיטים, סרטים, קשתות, שרשראות וסיכות שיהפכו את השיער שלך ליפה יותר. תספורת גרועה היא הזדמנות טובה להתחיל להשתמש בהם.

המעיטי בכמות החפיפות

לא יקרה כלום אם לא תחפפי את השיער בכל יום, לעתים במקרה של תספורת גרועה הפחתת כמות החפיפות גם תגרום לשיער להראות טוב יותר ותקל עליך את שלב הסידור שלו. חפיפות מרובות עלולות לגרום לכך שהוא יתייבש ויישבר, דבר שיקשה על צמיחתו.

כמה פעמים באמת צריך לחפוף? לכתבה לחצו כאן

מקצה שיפורים במספרה

אם החלטת לנסות לתקן את הנזק אצל מעצב שיער, הקפידי לשוחח עם איש המקצוע בטרם ייגע בשערה נוספת מראשך. חשוב לשאול את כל השאלות הנכונות, לתאם ציפיות.

לכל מה שחשוב לשאול את הספרים בטרם יקצצו את שערך – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *