תספורות: מידע כללי

כיצד מתאימים תספורת למבנה הפנים? כיצד המפורסמות מתאימות לעצמן תספורות ומידע חשוב נוסף שיסייע לכן בבחירת התספורת המושלמת

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

תספורת היא אחת הדרכים הבטוחות והמהירות לשינוי המראה החיצוני, מבלי להשקיע יותר מדי זמן או כסף. בעזרת התספורת אפשר לשנות את המראה החיצוני של האדם ללא הכר, שכן להעניק לו את הפרופורציות הנכונות ולהבליט את האלמנטים החזקים במראה (עיניים, צוואר, שפתיים וכו'). מעצבי שיער עובדים במרץ ומסביב לשעון על מנת לספק לנו קשת אפשרויות כמעט אין סופית של תספורות וכל אחד מאיתנו יכול למצוא לעצמו את התספורת המתאימהלו ביותר. אומנם על מנת למצוא את התספורת המושלמת רצוי להיצמד לכלל הברזל המנחה את כל מעצבי השיער בעולם – מבנה הפנים. ברשת האינטרנט אפשר למצוא תוכנות המתאימות תספורות בדיוק לפנים שלכם או לחלופין לקרוא המלצות של מעצבי שיער מובילים בארץ או בעולם.

לא באנר כדי להציג

תספורות למבנה פנים עגול
למבנה פנים עגולות, כמו שיש למשל לשחקניות ההוליוודיות נטלי פורטמן וקמרון דיאז, מתאימות תספורות המאריכות את הפנים. פנים עגולות הם פנים מלאות בעלות לחיים עגולות וסנטר קטן, לכן כדאי ליצור אפקט של פנים מוארכות יותר ורזות יותר. רצוי שהשיער בתספורת לפנים עגולות יהיה מתחת לסנטר וצמוד ככל האפשר לצידי הראש. לא כדאי לבחור בתספורת המעניקה נפח בחלקו העליון של הראש ולא רצוי לעשות תלתלים באורך אחיד. תספורות בסגנון קארה לא תתאים לפנים עגולות, גם מפוני ומשביל בצד רצוי להימנע.

תספורות למבנה פנים ארוך
למבנה פנים ארוכות, כמו למדונה או שרה ג'סיקה פרקר, מתאימות תספורות המקצרות את הפנים מהבחינה הוויזואלית. פנים ארוכות הן פנים מלבניות בעלות מצח וסנטר באותו רוחב הממוקמים במרחק גדול זה מזה. את הפנים הארוכות כדאי "לקצר" וזאת על ידי תספורות קארה עד הכתפיים או תספורת מדורגת. אפשר גם ללכת על פוני, אפשר ללכת על תספורות מסולסלות מנופחות או לעשות קוצים עם פן. לפנים ארוכות עדיף להימנע משיער ארוך הדבוק לצידי הראש.

תספורות למבנה פנים אובלי
לבעלי פנים אובליות (בצורת ביצה), כמו לויקטוריה בקהם או נינט טייב, מתאימות כמעט כל סוגי התסרוקות. למעשה, פנים אובליות, כאשר המצח והסנטר באותו הרוחב, הן הפנים האידיאליות לכל תספורת. אולי בגלל זה נינט נוהגת לגוון בין התספורות שלה בתדירות די גבוהה וכל תספורת נראית עליה פשוט מושלמת. הסגנון היחיד שאולי כדאי להימנע ממנו הוא פוני עבה במיוחד המסתיר את הפנים. תספורות אי סימטריות וקצרות באורך קו הלסת – יתאימו להם במיוחד.

למידע אודות תסרוקות ערב – לחצי כאן!

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *