מה הקשר בין תזונה ליופי?

האם האוכל שאנו אוכלות יכול להשפיע על המראה החיצוני שלנו? ואיך לסוג הדם שלנו יש קשר לזה?

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

תזונה מאוזנת חשובה לשמירה על גוף ונפש בריאים וחזקים וכמו כן, היא גם משפיעה על המראה החיצוני שלנו, לא בהכרח בהקשר של משקל נמוך או גבוה.

נטורופתיים מאמינים כי קיים קשר ישיר בין סוג המזון שאנו אוכלות לבין מראה עור הפנים שלנו ושהדרך היעילה להפיק משילוב זה את המיטב, היא באמצעות התאמת המזון לסוג הדם שלנו. הרעיון הכללי העומד מאחורי התאוריה היא לא לאכול נכון במטרה לרדת במשקל, אלא לאכול נכון בכדי להיות בריאים ולהראות בריאים. לא כל סוג מזון מתאים לכל אחת, לכן הרעיון הוא למצוא את סוגי המזון המתאימים לכן, לעור הפנים שלכן ולסוג הדם שלכן. מומחים רבים טוענים שאכילת מזונות המתאימים לנו, יכולה לשפר פלאים את מראה עור הפנים שלנו, מנקה את העור, פותרת בעיות של אקנה ומספקת תוצאה טובה יותר מכל קרם או טיפול שמטרתו לטפח את עור הפנים.

לא באנר כדי להציג

איך תתאימי תפריט נכון לסוג הדם שלך?

1. בררי מהו סוג הדם שלך.
2. בני לעצמך תפריט מקרוביוטי, המורכב בעצם ברובו ממאכלים כגון דגנים מלאים, קטניות, אצות ים, ירקות חיים ומבושלים, דגים, מזון אורגני ועוד.
3. הימנעי מסוכר וגלוטן ככל שניתן.
4. העדיפי מזון בסיסי על מזון חומצי.

לאחר שבררת את סוג הדם שלך, תוכלי כעת לדעת מה הם המזונות המתאימים לך, לדוגמה:

בעלות סוג דם B – מומלץ שיצרכו חלב דל שומן, בשר.
בעלות סוג דם AB – מומלץ שיאכלו פירות ים, טופו, חלב.
בעלות סוג דם O מומלץ שיאכלו בשר רזה, דגים ועוף.
בעלות סוג דם A – מומלץ כי ישמרו על תזונה צימחונית, עשירה בסויה, חלבונים, ירקות אורגניים ודגנים.
המומחים טוענים כי כי סוגי דם מסוימים מעכלים טוב יותר סוגי מזון שונים ולכן יש להקל על הגוף ולסייע לו לקבל את המזון המתאים לו, כך בעצם יפרח.

מנגד, ישנם רופאי עור רבים שטוענים כי מדובר בשטויות וכי לא קיים קשר בין סוג הדם וסוג העור, אך קשה להתווכח עם כך שנשים אשר אוכלות תפריט מאוזן ובריא – לרוב באמת נראות גם טוב יותר.

במידה ואת חשה כי הנושא מעניין אותך, צרי קשר עם הרופא שלך, בצעי בדיקות דם והתייעצי עמו או עם דיאטנית לגבי הרכבת תפריט המתאים לך ולעור הפנים שלך.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *