מהי התדירות המומלצת לצביעת שיער?

איך יודעים מתי הגיעה השעה לחדש את הצבע בשיער? לפניך שישה טיפים יעילים שיסייעו לך לזהות את הרגע הנכון לשיפוצים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

כאשר מתחילים לצבוע את השיער קשה להפסיק ועוד יותר קשה לדעת מתי הגיעה השעה לחדש ולתחזק את הצבע. נשים רבות צובעות את השיער בתדירות גבוהה מדי, בעוד נשים מסוימות לא יודעות לזהות את הרגע הנכון לחדש את הצבע ולרענן את המראה. בכתבה זו נספק לכן שלל טיפים ועצות, אשר יסייעו לכן לזהות את הרגע הנכון בו עליכן לצבוע את השיער ולרענן את הצבע.

1. כאשר האפור מגיע – אם מתחת לצבע השיער הטבעי שלך מאפיר, עליך לרוב לצבוע את השיער בכל שלושה שבועות, לפחות את אזור השורשים, בכדי להימנע ממצב בו הם מבצבצים להם ואת לא חשה בכך.

לא באנר כדי להציג

2. אם צבעת שיער כהה בגוון בהיר – גם כאן, ממש כמו בסעיף הראשון, לאחר כשלושה שבועות סביר להניח שהשורשים הכהים יציצו להם וניתן יהיה לראות הבדל ברור ובולט בין הגוון הכהה הטבעי שלך לבין הצבע הבהיר בו בצעת את השיער. לכן גם במקרה זה מומלץ לתחזק את הצבע בכל שלושה שבועות.

3. גוונים – במקרה של צבע שיער טבעי אשר נוספו לו רק גוונים, ניתן למשוך את הזמן קצת יותר ולרווח בין צביעה לצביעה. לרוב גם כאשר הצבע דוהה השינוי פחות יהיה מורגש, לכן במקרה של גוונים ניתן לצבוע אותו ולחדש את הגוונים בכל שישה שבועות, לעתים תוכלי להמתין אפילו 10 שבועות לצביעה הבאה, זה משתנה מאישה לאישה בהתאם לסוג הגוונים שבחרה, לגוון השיער הטבעי שלה ועוד.

4. שילוב של גוונים וצבע בסיס – אם צבעת את שיערך בצבע אחיד והוספת לו גוונים, ברוב המקרים תצטרכי לחדש את הצבע לאחר כארבעה שבועות וכעבור ארבעה שבועות נוספים תצטרכי לחדש גם את הצבע וגם את הגוונים.

5. גוונים רבים ושונים בשיער – במקרה בו השיער שלך לא אחיד ומשלב בין גוונים שונים ורבים, תוכלי להסתובב עם הצבע למשך זמן רב יותר, מכיוון שגם כאשר השורשים יבצבצו והצבע ידהה, עדיין המראה הכללי הוא פחות אחיד ולכן השינוי גם פחות בולט. גוונים רבים אומנם נחשבים ליקרים יותר, אבל חשוב לקחת בחשבון שגם מחזיקים מעמד למשך פרק זמן ארוך יותר.

6. מרקם וסוג השיער – אם יש לך שיער דק, חלק ועדין סביר להניח שתצטרכי לצבוע אותו בתדירות גבוהה יותר מזו של נשים בעלות שיער עבה ומסולסל.

איך תתאימי לעצמך צבע שיער? לכתבה לחצי כאן

המדריך לבלונדינית המתחילה – לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *