שתתה 3 ליטר מים ביום והקמטים נעלמו

שרה סמית' סבלה מקמטים, כתמי עור, כאבי ראש ובעיות עיכול. לאחר ארבעה שבועות בהם שתתה שלושה ליטרים של מים ביום, חל שינוי מדהים במראה החיצוני שלה וגם במצב הבריאותי שלה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: dailymail

צילום: dailymail

שרה סמית' בת ה-42 סבלה במשך שנים רבות מכאבי ראש ובעיות עיכול. לאחר התייעצות עם תזונאית ונוירולוג, היא קבלה המלצה חד משמעית לשתות לפחות שלושה ליטרים של מים ביום. לאחר שקראה מחקר בריטי בו נאמר כי נשים בבריטניה לא צורכות מספיק מים, היא החליטה לבצע ניסוי משלה ולהתחיל לשתות כמו שצריך.

בטרם החלה במחקר היא נהגה לשתות כוס תה בבוקר, כוס מים בצהריים וכוס נוספת בארוחת הערב, בסה"כ בקושי ליטר אחד בלבד של נוזלים ליום.

לא באנר כדי להציג

סמית' החליטה לתעד את התהליך בו העלתה את כמות הנוזלים היומית שלה ולמרבה הפלא בסיומו היא גלתה שכל המראה החיצוני שלה פשוט השתנה (לטובה). בתחילת הניסוי היא סבלה מעיגולים כהים ושחורים מסביב לעיניים, מכתמי עור אדומים, מעור יבש ומקמטים. למרות שהיא רק בת 42 על פי תמונות קודמות שלה ניתן לחשוב כי היא מבוגרת הרבה יותר.

לאחר ארבעה שבועות של שתיית נוזלים מוקפדת היא נראתה כמו אישה אחרת לחלוטין. כתמי העור נעלמו, גם העיגולים השחורים והעור באופן כללי נראה צעיר ורענן יותר. בנוסף גם סימני הצלוליטיס שבגופה הצטצמצו באזור הרגליים והישבן. ואם לא הייתן בטוחות אז גם כאבי הראש נעלמו.

צפו בסרטון המתאר את השינוי שעברה שרה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *