מה אפשר לעשות עם שפתון שיצא משימוש?

אם זרוקים לך בבית שפתונים בגוונים שאת לא ממש אוהבת – אל תזרקי אותם לפח. רכזנו עבורך ארבעה טיפים נהדרים לשימוש מוצלח

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

פעמים רבות אנחנו רוכשות שפתון בחנות נראה לנו מדהים ובבית אנחנו מגלות שהוא פחות מתאים לנו ממה שחשבנו וקוברות אותו עמוק בתוך מגירת האיפור שלנו. מסתבר שגם לשפתון שלא נמצא בשימוש ניתן למצוא שימושים מעניינים ויעילים במיוחד. לפניכן ארבע הצעות מעניינות:

לא באנר כדי להציג

משפתון לסומק – מה שלא מתאים על השפתיים לעתים דווקא מתאים על הלחיים. מאפרים מקצועיים משתמשים פעמים רבות בשפתונים על אזור הלחיים. מרחי כמות מזערית מהשפתון בעדינות על אצבעותייך ומרחי על אזור הלחיים. הקפידי למרוח את הצבע היטב, כך שיתמזג היטב עם גוון העור שלך ולא יצור בטעות מראה של ליצנית סמוקת לחיים. בסופו של יום שימוש בשפתון כסומק די זהה לשימוש בסומק על בסיס קרם, לכן חבל שלא תנסי זאת לפחות פעם אחת.

משפתון לליפ באלם שפתון כהה מדי לא מתאים לכולן, לכן אם יש לך שפתון שכזה שמעולם לא השתמשת בו, את יכולה פשוט לערבב אותו עם כמות קטנה של וזלין בקופסה קטנה ולהפוך אותו לליפ באלם ביתי, שגם יעניק לך לחות לשפתיים בשעת הצורך וגם יהיה לו קצת צבע. השילוב בין הווזלין לגוון השפתון כהה, יהפוך בעת הערבוב לעדין יותר. תוכלי לשחק עם המינונים של שני המוצרים עד שתגיעי לגוון המועדף עליך.

משפתון לצללית – זה לא משנה מהו הגוון של השפתון שלך, כהה, בהיר, מנצנץ וכו – כל גוון יכול להפוך בשניות משפתון לא אהוב לצללית קרמית אהובה לעיניים. שימוש בשפתון כצללית זהה לשימוש בצללית על בסיס קרם ויש לו גם יתרון מאוד בולט, בכך שאם מדובר בשפתון מבריק הוא ישאיר גם גימור זוהר על העפעפיים שלך ויעניק לעיניים מראה מיוחד.

משפתון לפרימייר – אם זרוק לך בבית שפתון בגוון ניוד שיצא משימוש, תוכלי להשתמש בו כבסיס לצלליות. שפתונים בגוון ניוד על בסיס מאט, כמעט זהים לחלוטין למוצרי פרימייר לעיניים.

מה הקשר בין שפתון למשבר כלכלי? – לכתבה לחצי כאן

איך תשמרי על שפתיים מושלמות בדייט? לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *