איך משתמשים נכון בשפתון כהה?

שפתון כהה הוא אחד הטרנדים החמים של החורף, לפניך טיפים לשימוש נכון בגוונים הכהים ויצירת מראה שפתיים ופנים אלגנטי ומרשים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
השפתון הכהה של רוני מארה. pr photos.com

השפתון הכהה של רוני מארה. pr photos.com

שפתון כהה המראה הכי נכון וקלאסי בחורף הקרוב. הצבע הנועז לא צריך להפחיד אותך ואין לך ממה לחשוש, כל שאת צריכה לדעת זה כיצד לשלב אותו נכון בכדי ליצור מראה סקסי, מסתורי שלא יבריח את הגבר שלך.

לפניך חמישה כללים יעילים וקלים ליצירת המראה:

לא באנר כדי להציג

– עליך למצוא את הגוון המתאים לגוון עורך – ממש כמו כל בחירה של שפתון אחר, גם כאן חשוב לבצע התאמה מושלמת בכדי לקבל תוצאה טובה. נשים בעלות גוון עור כהה צריכות לבחור בשפתונים בעלי גוון סגלגל יותר ונשים בעלות גוון עור בהיר צריכות לבחור בגוונים של פירות יער.

–  טריק ישן ליצירת מראה עבה יותר הוא באמצעות שימוש בגוונים בהירים יותר ולא כהים. אבל בכל הנוגע למראה הכהה ההפך הוא הנכון, עליך לבחור בגוון כהה של פירות יער או שזיף. מומלץ למרוח את השפתון באמצעות מברשת מתאימה בכדי ליצור מראה שלם, נקי ואחיד.

– מומלץ לצייר קווי מתאר מושלמים בטרם תמרחי את השפתון, להשתמש בתוחם בכדי להגדיר את השפתיים ולהימנע ממראה מרוח.

– חשוב להכין את הקרקע, מכיוון ששפתונים כהים דורשים ריכוז גבוה יותר של פיגמנט וחשוב להעניק לשפתיים גימור לח וקטיפתי. מומלץ לטפל בשפתיים באמצעות פילינג מתאים, להעניק להן לחות ולהקפיד על מראה חלק.

– כאשר משתמשים בשפתון כהה אין צורך להפריז ולהשתגע בכל הנוגע לאיפור עיניים. תנו לשפתיים לגנוב את הפוקוס והסתפקו במסקרה שחורה, איילינר וצללית בעלת מראה טבעי ונקי יותר.

טרנד חורפי חדש: שפתיים בצבע השמיים – לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *