קצר ולעניין: כך תשמרי על הפן שלך בסופ"ש

כולנו מכירות את זה, לאחר ביקור במספרה השיער נראה מושלם וכעבור מספר שעות הכל נהרס. בואי להכיר טיפים שיסייעו לך לשמור על הפן והמראה החלק

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

hairsmo

סוף השבוע הוא זמן טוב לבילויים, למסיבות, לארוחות משפחתיות וגם לדייטים אם את פנויה. לכן, סוף השבוע הוא גם הזמן להתאפר, להתגנדר ולהראות במיטבנו. נשים רבות אוהבות לפנק את עצמן ואת שערן בפן מחמיא, שגורם לשיער שלנו להראות נהדר, מה שמוסיף הרבה לכל המראה החיצוני שלנו.

אבל מי מכן שעשתה פן בחייה, בוודאי יודעת שמה שנראה טוב בחמש שעות הראשונות שלאחר הביקור במספרה או לאחר פן ביתי, לא בהכרח יראה טוב בהמשך: שורשי השיער נוטים להפוך פעמים רבות לשמנוניים, יכולים לצוץ להם אזורים שונים בשיער שנראים שובבים ומחושמלים ובגדול לאחר יממה אחת הפן לרוב מהמאבד מהמראה שלו ואנו רצות לחפוף את השיער.

אם יצא לך לבקר במספרה לרגל בילוי בסוף השבוע ולעשות פן, יש כמה טריקים שיכולים לסייע לך לשמור עליו רענן ומרשים לכל אורך הסופ"ש.

איך תעשי פן מקצועי לבד בבית? לטיפים חצי כאן

כאשר את הולכת לישון

לא באנר כדי להציג

בכדי שהשיער לא יתבלגן וייהרס בשעות הלילה, כדאי לאסוף אותו לגולגול רופף באמצעות גומייה עדינה ורכה. שימוש בגומייה כזו וגפ פעולת האיסוף, ישמרו על פגיעה במראה של הפן, ימנעו את הופעתם של אזורים יותר או פחות ישרים וישמור על מראה קצוות השיער. המלצה נוספת היא להשתמש בסרט עדין לשיער (מעין קשת לשיער) בכדי לשמור על מראה מידיי השיער וגם להמשיך את פעולת ההחלקה בעת השינה.

תשמרי על הידיים שלך

נשים רבות נוטות להתעסק עם השיער מבלי לשים לב לכך, הן פשוט שולחת ידיים ונוגעות בו בכל שתי דקות. אם את רוצה לשמור על מראה שיער נקי, רענן ומטופח – אל תגעי בו. הידיים שלנו מכילות לכלכוך ושומן וכאשר אנחנו נוגעות בשיער אנחנו מעבירות לו את כל אותם דברים שרק הורסים את המראה שלו.

בעת המקלחת

מים הם מתכון בטוח לפן הרוס, לכן בעת המקלחת עליך לשמור היטב על השיער. השתמשי תמיד בכובע רחצה עבה וחזק ולא בכובעים פשוטים מניילון שלא מספקים הגנה מוחלטת וטובה. בחרי בכובע שלא יהיו צמוד או לוחץ מדי באזורים מסוימים, כי הדבר עלול לגרום לך להזיע באזור המצח והצוואר ולהעביר לחות מיותרת לשיער.

בכדי להשיג תוצאה עוד יותר טובה, את יכולה גם לגלגל את השיער בתוך רולים גדולים, לפחות בחלק העליון ולהסיר אותם עם סיום המקלחת ולאחר הסרת הכובע.

איך תעשי החלקת שיער טבעית בבית? לטיפים לחצי כאן

מקצה שיפורים

גם אם המראה קצת נהרס ככל שחלף הזמן עדיין ניתן לשפר את מראה הפן. פיזור אבקת טאלק על שורשי השיער יגרום לספיחת שומנים ומראה שיער בריא יותר. גם שימוש במחליק שיער ופן ביתי יכולים לסייע לך לרענן ולחדש את מראה התסרוקת מבלי לחפוף ומבלי להיזדקק לפנפון חדש.

 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *