שלוש תסרוקות מנצחות לרוח חזקה

הרוח והחושך והמים ולא חייבים להפוך את העונה הרטובה והסוערת לתקופה של שיער מוזנח. לפניך שלושה רעיונות לתסרוקות שיעמדו בכל תנאי מזג האוויר

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

תקופת הסתיו והחורף מביאה עמה גם רוחות חזקות וחלשות. רוח יכולה להפוך לכוח הרסני במיוחד, שהורס כל תסרוקת בקלות עם כל משב קליל, אבל זו תופעה שגם ניתן לנצח בקלות אם רק יודעים כיצד להתאים את התסרוקת לעונה.

בימים הסוערים כאשר את חוששת להוציא את ראשך מבעד לדלת הבית, כדאי לך לאמץ תסרוקות שיעמדו בכל מזג אוויר בגאווה מבלי להרוס את המראה שלך.

לפניך שלוש תסרוקות מנצחות:

המראה הגלי 

לא באנר כדי להציג

עסקנו לאחרונה באתר בטרנד השיער החדש הבא לידי ביטוי בגלים רכים, רפויים ובעלי מראה טבעי. שיער גלי יכול לנצח כלמשב רוח וגם כאשר הוא קצת מתבלגן הוא עדיין נראה נהדר. כאשר יודעים כיצד לעצב אותו נכון הגלים לא מתפרקים או נהרסים ולכן לרוח גם אין יותר מדי השפעה.

למידע אודות הטרנד הגלי – לחצי כאן

אוליביה ווילד והגלים שלה. pr photos.com

אוליביה ווילד והגלים שלה. pr photos.com

אספי אותו למעלה

שיער אסוף תמיד נוח יותר, בכל עונה, גם כאשר בחוץ חם ולח וגם כאשר בחוץ קר ורטוב. שיער שנאסף באופן מקצועי ומאובטח היטב, יעמוד בכל תנאי מזג האוויר. גם כאשר הוא קצת מתבלגן מהרוח והגששם, עדיין תוכלי לתקן את התסרוקת בקלות באמצעות הוספת סיכה, איסוף מהיר מחדש ומשיכה קלה לאחור. למרבה השמחה, אחד הטרנדים בנוספים בעולם השיער הוא הטרנד המפוזר והמבולגן, לכן כל תסרוקת מרושלת וקצת משוחררת תראה עדיין נהדר ונטולת מאמץ.

אלסנדרה אמברוסיו אסופה ברישול. pr photos.com

אלסנדרה אמברוסיו אסופה ברישול. pr photos.com

המראה הטבעי

תקופה רטובה ומלאה ברוחות היא לא הזמן להסתבך עם תסרוקות מסובכות, לכן כמה שיותר טבעי – יותר טוב. זוהי לא העונה להשקיע שעות רבות בהחלקות, פנים וסלסולים שעלולים להיהרס בשניה. לכן אמצי לעצמך את המראה הטבעי, המבולגן ואפילו המלוכלך. אם השיער שלך גלי באופן טבעי – זה הזמן להראות לעולם את מה שהטבע העניק לך ולא הספר. את יכולה לעצב את הקצוות באמצעות פן או מחליק שיער כך שיעניקו להם גלים יותר ברורים ומסוגרים, אבל גם כאשר הרוח תתפוס אותך לא מוכנה עדיין המראה יהיה מושלם.

הילארי דאף חזקה מהרוח. pr photos.com

הילארי דאף חזקה מהרוח. pr photos.com

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *