שיקום ציפורניים לאחר הסרת בניית ציפורניים

נמאס לך מבניית הציפורניים? בואי לקרוא מה הם התהליכים שעליך לעבור בעת הסרת הבנייה ואחריה, שיעזרו לך בתהליך שיקום הציפורניים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק


כססת ציפורניים במשך שנים? עשית דיאטה חריפה שפגעה בציפורניים שלך? את מסתובבת כבר חודשים ארוכים עם בניית ציפורניים ורוצה כבר לחזור למראה הטבעי? הגעת אל המקום הנכון. בכתבה שלפניך נסקור את הדרך הנכונה להסרת בניית ציפורניים ולשיקום הציפורניים לאחר סיום תהליך ההסרה.

ראשית אל תסירי את בניית הציפורניים (מסוג אקריל) בעצמך אם לא התייעצת עם אשת מקצוע שתנחה אותך לגבי אופן ביצוע התהליך בשלמותו. את התהליך יש לעבור אצל מי שמבינה בנושא ולהשלים את הטיפול בציפורנייך בעצמך בבית בהתאם להמלצותיה. במידה ותנסי להסיר את הבנייה בצורה לא נכונה את עלולה לפגוע בציפורן הטבעית שלך – לסדוק, לשבור ולפגוע בשכבה העליונה שלה.

איך מסירים את בניית הציפורניים ודואגים לשיקום הציפורניים הטבעיות?

בטרם תסירי את הבנייה יהיה עליך לקצר את ציפורנייך, אז אם חלמת להישאר עם הציפורן הארוכה והיפה שצמחה לך מתחת לבנייה, קחי בחשבון שהמצב לא יהיה כך מיד לאחר הסרת הבנייה.

לא באנר כדי להציג

השיטה המומלצת ביותר להסרת החומר האקרילי ייא באמצעות המסתו. תהליך ההמסה כולל גם שיוף של הציפורניים (מניקור), טיפול שיהיה עליך להמשיך לבצע בבית או אצל אשת מקצוע בשבועות הקרובים.

תהליך המסת החומר האקרילי נעשה באמצעות אציטון מחומם, אותו יש לחמן מראש כ-15 שעה בטרם תתחיל אשת המקצוע להסיר את הבנייה מאצבעותיך.

בתחילה יש להסיר את שכבת הלק, לשייף את החומר האקרילי, למרוח וזלין סביב הציפורניים ואז לטבול את כף היד באציטון אשר חומם מראש.

לאחר מספר דקות בהן היו ידייך בתוך קערת האציטון ניתן לשייף את החומר האקרילי, יש לבצע את התהליך כך שבכל פעם את מוציאה רק אצבע אחת מן הקערה, האצבע מטופלת ורק לאחר מכן ניתן להמשיך הלאה ולהוציא אצבע נוספת.

לאחר שכל ציפורנייך נוקו מהחומר האקרילי, יש לשייף ולקצר אותן. כדאי לבצע את התהליך בשילוב עם טיפול ספא לכפות הידיים, מריחת מחזק ציפורניים ועוד, זאת לצורך הבראת הציפורן, חיזוקה וטיפוחה, בכדי שבעתיד תצמח לך כמו שצריך.

לאחר הטיפול יש להמשיך לטפל בציפורניים גם בבית: באמצעות מריחת קרם ידיים ושמן הזנה לעור שסביב האצבעות. באמצעות שיוף ושימוש בפצירה בכדי לשמור על צורת הציפורן ובריאותה. מניקוריסטיות רבות ממליצות גם להשתמש בכפפות כותנה דקות למשך השבועיים הראשונים.

עליך להמשיך להיפגש גם עם אשת המקצוע, אשר תמשיך לפקח על התקדמות צמיחת הציפורניים וגם תתאים לך טיפול נכון ומתאים שישמור על בריאותן.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *