שיקום גבות: איפה מתחילים?

הגבות שלך דקות, דלילות, מרוטות ועייפות? בכתבה זו תמצאי טיפים לשיקום הגבות ועיצובן מחדש

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

כיום כולן כבר יודעות, גבות מלאות וטבעיות הן הרבה יותר מרשימות ונשיות מגבות דקיקות אשר הולכות ונעלמות. גבות בריאות אך מסודרות, יוצרות מסגרת נהדרת לפנים ולרוב יגרמו לאישה גם להראות צעירה יותר ורעננה. ממש כשם שאיפור טבעי ועדין נחשב ליפה ביותר כך גם גבות. אבל מה לעשות, לא כולנו נולדנו עם הגבות של ברוק שילדס ואחדות מאיתנו גם אבדו שערה או שתיים בדרך.

יחד עם זאת, עם כל הכבוד לגבות בריאות ומלאות, עדיין צריך לשמור עליהן מסודרות ומעודנות, מכיוון שגבות פראיות ועבות מדי עלולות ליצור מראה גברי. נשים רבות מחליטות לעבור טיפול להדגשת גבות והתוצאה לא מרשימה, חסרת הבעה וממש לא נשית. לכן חשוב להכיר את השיטות ולדעת כיצד לשקם את הגבות באופן נכון שגם יחמיא לך.

שיטות נפוצות לשיקום גבות:

– מילוי החלקים הדלילים בגבות על ידי איפור המשלב חומר המעודד את צמיחת הגבות. מדובר בתהליך שאורכו מספר דקות בודדות ויש לחזור עליו אחת לשבוע-שבועיים. במהלך הטיפול מורחת הקוסמטיקאית צבע על הגבה, אשר ממלא את האזורים הריקים ומעודד את צמיחת השיער. בכדי לראות תוצאות של ממש יש לחזור על הטיפול באופן קבוע למשך מספר חודשים (כ-3-4 חודשים).

– שימוש בחומרים המסייעים לצמיחת הגבות אשר תוכלו להשתמש בהם לבד בבית. לדוגמה מוצר של חברת ardel , בשם Eyes – Ardell – Brow & Lash Growth Accelerator Treatment Gel – אשר קצת קשה להשיג אותו אבל חיפוש זריז ברשת יעלה לכן תוצאות שונות. בנוסף החברה משווקת מוצרים שונים נוספים לטיפוח הגבות – עפרונות מילוי, צלליות מיוחדות, מברשות ועוד.

שני מוצרים מומלצים נוספים הם של ברנדה כריסטיאן, אשר משווקת בישראל עפרון פיגמנטי מיוחד, אשר מתאים את עצמו לגוון העור והשיער שלך ומסייע במילוי אזורים דלילים. מוצר נוסף של החברה הוא ג'ל מעצב ומקבע, אשר מסייע בעיצוב הגבות.

– מילוי הגבות באמצעות צלליות ועפרונות מיוחדים לאזור הגבות. יש להקפיד להתאים את גוון העפרון לגוון הגבות שלכן, בכדי ליצור מראה טבעי. בניגוד למה שנשים רבות חושבות, דווקא עפרון שחור לרוב לא מתאים לצורך מילוי גבות, עדיף לבחור בגוונים כהים של חום.

– קעקוע גבות, בעצם איפור קבוע לאזור הגבות. טיפול זה מחזיק מעמד כשלוש שנים, לעתים יותר ולעתים פחות. ככל שאת חשופה יותר למים כך הוא יחזיק פחות (לדוגמה נוהגת לשחות באופן קבוע).

לא באנר כדי להציג

– מריחת שמן קיק על אזור הגבות נחשבת לטיפול טבעי המעודד את צמיחת הגבות. כדאי להתייעץ עם קוסמטיקאית בטרם תבחרו בטיפול זה לצורך קבלת הנחיות לטיפול מתאים.

– יש הטוענות כי מריחת שום כתוש על בסיס קבוע מעודדת גם היא את צמיחת הגבות.

– צביעת גבות היא תהליך אידיאלי לנשים בעלות גבות בהירות שפשוט לא רואים אותן כמעט – אבל הן קיימות. יש לבצע טיפול זה אצל קוסמטיקאית. ניתן גם לרכוש צבע לצביעה ביתית אבל עדיף להפקיד את הגבות בידי אשת מקצוע.

המדריך המלא למריטת גבות – לכתבה לחצי כאן

be

כך תכיני את הגבות לקראת טיפול משקם:

1. ראשית חשוב לשים לב שהגבות עליהן אתן חולמות נמצאות בפרופורציות נכונות לכל הפנים שלכן, כך תמנעי ממצב בו הן נראות דקות מדי או עבות מדי.

2. בטרם תתחילי בטיפול השיקום הקפידי לגדל את הגבות שלך עד כמה שניתן, בכדי שיהיו לך כמה שיותר אופציות בכדי לעצבה מחדש באופן מחמיא.

3. בטרם תמלאי את הגבות בעצמך או אצל קוסמטיקאית הגדירי את קו הגבות שלך – שימי לב לכך ששתי הגבות מתחילות באותו הגובה. מתחי קו ישר (באמצעות עפרון, סרגל או כל אביזר אחר) בין שני קצוות הגבות, כך תוכלי לדעת בוודאות שהגובה זהה. לאחר מכן מתחי קו מקצה הגבה העליון הראשון (של פינת הגבה החתונה) ואותו עליך ליישר עם הקצה העליון השני. בעת שתי מתיחות הקווים, עליך לנסות להבין מהו האזור אשר צריך להשאיר ומה עליך למרוט (שערות מסולסלות, שערה סוררת אשר הורסת את קו הגבה ועוד. כל זאת מבלי למרוט חצי גבה, להיות ממוקדת וזהירה).

4. אם יש שערות ארוכות אשר ניתן להשכיב אותן לא מומלץ למרוט אותן, מריטה של כל שערה יכולה לפגוע במראה הגבה ובעובי שלה. לכן עדיף שהגבה תהיה מלאה ועשירה יותר ולא מומלץ למרוט כל שערה שמפריעה ממבט ראשון בעין. נסו קודם "להתיידד" ורק אחר כך למרוט (גבות קופצניות ניתן גם להשטיח באמצעות מסקרה שקופה).

5. כעת עליך ליצור איזון בין מראה שתי הגבות. לכן קחי שוב חפץ ישר כגון עפרון, הצמידי אותו אל הקצה התחתון של האף והעלי אותו כלפי מעלה עד לקו הגבה. את כל מה שבין שתי הגבות ניתן למרוט, רק הקפידי לשמור על מרווח שווה . במידה ותשמשי בעפרון יהיה לך קשה לטעות.

6. לגבי החלק התחתון של הגבות, גם אליו חשוב לשים לב, לבחור בעובי רצוי ושוב להשתמש באותו קו, הפעם תחתון אשר נמתח לאורך הגבה, בכדי ליצור איזון מושלם. מתחי את הקו מהקצה התחתון האחד של הגבה עד לקצה השני ולאחר מכן מתחי קו לחלק התחתון של הגבה הצדדית.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

3 תגובות על “שיקום גבות: איפה מתחילים?”

  1. מאיה הגיב:

    אם במהלך תאונת ילדות חלק מהגבה שלי נתלשה ויש מעין חור קטנטן באמצע שלה (אחרי סידור גבות רגיל) יש טיפול לזה?

  2. האם זה נכון שמריחת שמן קיק על הגבה והריסים מעודד צמיחה באזור שלא גודל יותר כי צמח לי באזור בעבר אם כן אשמח לקבל עזרה ואיפה אפשר לקבות שמן קיק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *