מהו סוד השיער המוזר של קתרין זיטה ג'ונס?

קתרין זיטה ג'ונס היא ללא ספק אישה יפה עם שיער מעורר קנאה. מסתדר שסוד המראה שלו טמון במשקה אלכוהולי שיש כמעט לכל אחד בבית

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
קתרין זיטה ג'ונס מציגה שיער מושלם. pr photos.com

קתרין זיטה ג'ונס מציגה שיער מושלם. pr photos.com

בגיל 45 קתרין זיטה ג'ונס היא עדיין אחת הנשים היפות בעולם. השיער שלה הוא ללא ספק אחד הדברים שהופכים אותה למרשימה ואצילית יותר מאחרות – הוא שופע, כהה, ארוך ומלא ברק. מסתבר שיש לכך סיבה, לפחות לטענתה. הכוכבת חשפה כבר מספר פעמים בראיונות שונים שהיא נוהגת לפנק את שערה בטיפול בירה די מוזר, שככל הנראה עובד מצוין, לכן כעת הגיע תורכן לנסות אותו.

לא באנר כדי להציג

לדבריה טיפול הבירה מוסיף ברק ונפח לשיער וגם הופך אותו לרך יותר. מדובר בטיפול מיוחד לנשים בעלות שיער כהה. הבירה עשירה בויטמינים וחלבונים, המזינים מאוד את השיער ומסייעים לשמירה על בריאותו. למרות שחשוב לציין שהדבר לא הוכח מדעית מעולם.

בהחלט מעורר קנאה. pr photos.com

בהחלט מעורר קנאה. pr photos.com

כל מה שהגברת זיטה ג'ונס עושה זה פשוט שוטפת את השיער בבירה לבנה וקרה מאוד, דבר שאולי הופך אותו ליפה יותר אבל בוודאי גם גורם לו להריח כמו מסיבת אלכוהול פרועה וזולה. חשוב גם לקחת בחשבון ששימוש באלכוהול על השיער עלול לייבש אותו.

מעצבי שיער בארה"ב ממליצים עם סיום המקלחת לשפוך את הבירה ישירות על השיער, מהשורשים כלפי מטה, לכל אורכו. לאחר מכן עליכן להניח לבירה לעשות את שלה במשך כחמש דקות ולסיום לשטוף את השיער עם מים קרים וגם עם מרכך שיער שיעלים את ריח האלכוהול החזק.

מהי מסכת השיער שהמפורסמות לא מוותרות עליה? למתכון לחצו כאן

מעניין איך מייקל מסתדר עם הריח. pr photos.com

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *