כיצד נפטרים מריח רע מהפה?

שמירה על נשימה רעננה ונעימה והבל פה שלא יגרום לאיש להתעלף היא דבר חשוב. לפנייך חמש שיטות טבעיות לסילוק ריח רע

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

BadBreath

ריח רע מהפה זה עניין לא פשוט ולא נעים בכלל, לצערנו נשים רבות סובלות מכך. גם אם את מצחצחת שיניים כמו שעון, לעתים הריח הרע הוא פשוט משהו שקורה לנו באופן טבעי או כתוצאה ממשהו שאכלנו, שתינו או לעסנו.

שמירה על נשימה רעננה ונעימה והבל פה שלא יגרום לאיש להתעלף היא דבר חשוב. זה לא משנה אם את בדייט ומצפה לנשיקה או סתם יושבת בישיבה בעבודה או מדברת עם חברים בהפסקה. ריח רע מהפה הוא דבר שיכול להבריח ולהרחיק אנשים ממך, ובצדק!

לעתים אנו מגלות שנודף לנו מהפה ריח לא נעים, אבל למרבה הצער מברשת השיניים ומי הפה לא בהישג יד. חשוב לציין שלשמירה על בריאות וניקיון הפה יש חלק בלתי נפרד בתהליך, כך שאל תקצרי לעולם תהליכים: הקפידי לצחצח בוקר וערב, להשתמש במי פה, חוט דנטלי ולבקר באופן קבוע אצל שיננית.

לא באנר כדי להציג

אבל אם כל זה לא עוזר והריח רע – לפנייך חמש דרכים טבעיות לנשימה רעננה:

ג'ינג'ר – אכילת ג'ינג'ר במצבו הגולמי גם מסייעת לטיפול בדלקות בפה וגם מעלימה ריחות לא נעימים.

אבץ – מחקרים שונים הראו בעבר כי ריח רע מהפה עלול להיגרם כתוצאה ממחסור באבץ, לכן הקפידי לאכול מזונות עשירים באבץ כגון יוגורט, שומשום, בשר בקר, אגוזים, דגנים, וקטניות.

סרפד צורב – מדובר בצמח שיש להשתמש בו בתבונה ובזהירות, מכיוון שכאשר באים עמו במגע הוא ממש צורב את העור. אבל אם תרכשי עלים לתה סרפד צורב, הוא גם יעזור לך לנקות רעלים מהגוף וגם מסייע בריח רע מהפה.

תבלינים ארומטיים – תבלין כמו ציפורן, הל או מרווה לדוגמה, אולי לא חביבים על כולן אבל לעיסתן ללא ספק מסייעת במניעת ריח רע מפה.

בזיליקום – צמח זה מפחית את התפתחותן של דלקות בפה, מפחית את כמות החיידקים ולעיסתו מרעננת את הנשימה.

איך נפטרים מריח רע מהשיער? לטיפים לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *