רגליים חטובות ושזופות או נקניקיות?

משחק טריוויה חדש ומשעשע משגע את "פייסבוק". מדובר בעמוד בשם "רגליים שזופות או נקנקיות?" שקורא לחבריו לנסות לזהות מה מבין השניים מופיע בתמונה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

עמוד פייסבוק חדש ומוזר מציע לחבריו לנחש מה מופיע בתמונות המפורסמות בו – רגליים שזופות או נקניקיות. מדובר בעמוד שהוא בעצם מעין משחק טרוויה משעשע המאפשר לגולשים לנסות לזהות מה מופעי בתמונות השונות וגם מאפשר להם להדביק על קיר העמוד תמונות נוספות שהם צילמו, בהן מופיעות כמובן רגליים שזופות או נקניקיות :-).

בעמוד "רגליים שזופות או נקניקיות?" חברים כבר למעלה מ-11 אלף חברים וחברות שמוצאים את הנושא מרתק או לפחות מאוד משעשע. העמוד נולד בעקבות הטאמבלר Hot Dog Legs המנסה גם הוא לחקור את הנושא המוזר לעומק. מי שעומד מאחורי הגרסה הישראלית לחידון המוזר הוא Omrisan, שסיפר בשיחה עם NEXTER  שהוא לא ציפה שהעמוד יזכה כל כך מהר לכזו הצלחה, הוא בסך הכל רצה להפוך את הנושא למשחק טריוויה כחול לבן ולתת לאנשים במה לפרסם את אלפי התמונות האלו המסתובבות בפייסבוק במקום אחד.

לא באנר כדי להציג

על מה כל הבלגן אתן בטח שואלות את עצמכן? התבוננו בתמונות שנלקחו מתוך עמוד הפייסבוק "רגליים שזופות או נקניקיות" ונסו לנחש גם אתן:

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *