קרם הגנה לפנים בטכנולוגיית מיקרו-קפסולציה

"תפוח טכנולוגיות" משיקה קרם הגנה לפנים 50-SPF בטכנולוגיה ייחודית: קרם הגנה מהשמש המסנן את קרני ה-UV על פני שטח העור

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: סטודיו אורלי

צילום: סטודיו אורלי

 "תפוח טכנולוגיות" משיקה לקראת הקיץ קרם הגנה לפנים 50-SPF בטכנולוגיית מיקרו-קפסולציה, טכנולוגיה ייחודית: קרם הגנה מהשמש המסנן את קרני ה-UV על פני שטח העור ולא כמקובל בשכבה הפנימית/

במשך שנים רבות חוקרים ומפתחי מוצרי הגנה מהשמש חיפשו את המענה ליצור מערכת הגנה סולארית אשר תימנע את חדירת המסננים האורגנים לעומק העור. כידוע, רכיבי מסנני הקרינה האמונים על סינון ו/או חסימת קרני UV מבצעים את פעולתם בעומק העור, נתון המגביר את ההסתברות לפתח תופעות אלרגניות בעור.

לא באנר כדי להציג

החידוש: פעולת נטרול הקרינה בתכשיר האמור נעשית על שטח פני העור ובשכבות העליונות בלבד של האפידרמיס ולא בתוך העור כמקובל בתכשירי ההגנה ה"הקלאסיים". המוצר ניחן בקפסולות זעירות מסילקה. אלה, שקופות בלתי חדירות לעור ומכילות בתוכן את רכיבי הסינון והחסימה לקרני UV. כך למעשה במריחת התכשיר נמנעת חדירת המסננים לעומק העור וסינון קרני ה- UVמתבצע למעשה על פני שטח העור . טכנולוגיה זו מעצימה את יעילות המוצר ואת בטיחותו לשימוש ומאפשרת למשתמש/ת הגנה רחבת טווח לשעות ארוכות יותר.

הטכנולוגיה: "מיקרו-קפסולציה של מסנניי קרינה" :
קפסולות זעירות ושקופות העשויות מסילקה "מתיישבות" בעת מריחת התכשיר על פני שטח העור ו"ממתינות" לבואן ופגישתן עם קרני UV. עם פגיעת הקרן בעור הפנים, "נכנסת" הקפסולה השקופה לפעולת הגנה במסגרתה, רכיבי החומרים המסננים ה"כלואים" בתוכה מתנגדים לחדירת הקרן ומבצעים את תהליך הסינון והבלימה של קרני השמש המזיקות על פני העור בלבד. בנוסף, מתהדר התכשיר בפורמולת אנטי-איג'ינג רחבה אשר רכיביה הופרדו מנוסחת ההגנה הכללית (הכלואה בתוך הקפסולות) ובכך מסייעת ללכידת הרדיקלים החופשיים ובכך נודעת למוצר תרומה רבה גם בעיכוב ומניעת הזדקנותו המואצת של עור הפנים .

היתרון: ככל שעולים בדרגת הSPF- בתכשירי ההגנה הקנבציונאליים כך גם עולה אחוז המסננים האורגניים (כימיים) במוצר. כתוצאה מכך פוחתת למעשה בטיחותו של התכשיר ועולה הסיכוי לתגובות אלרגניות שונות בעור. השימוש בטכנולוגיית המיקרו-קפסולציה, מעצים את יעילות ובטיחות המוצר וממזערת את הסיכוי להופעת תגובות גירוי שכן פעולת התכשיר נעשית כאמור באופן חיצוני על פני שטח העור.

קהלי יעד נוספים:
• כל לקוח שעבר טיפולי: הבהרה, פילינגים, הזרקות למילוי קמטים, הסרת שיער בלייזר
• עור בוגר בו ניכרים סימני הגיל
• עור עם שינויי גוון וכתמי שמש, גיל ופיגמנטציה
• עור המטופל ברטינואידים (רטינול, ראטין A והידרוקינון)

מחיר: 120 שקל מכיל: 70 מ"ל , אצל הקוסמטיקאיות המורשות ובמכוני הטיפוח
לבירור המקום הקרוב לביתך: 1-700-70-74-78

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *