קמטים: האם הגיע הזמן לבוטוקס?

בעבר טיפולי בוטוקס היו נחלתן של נשים עשירות, מבוגרות ומפורסמות. בשנים האחרונות חל מהפך, הבוטוקס הפך לנגיש יותר וגיל המטופלות הולך ויורד עם כל שנה שעוברת

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

נשים רבות לא נראות יום מעבר לגילן האמיתי ואף פחות מכך, רבות מהן טוענות שהכל תודות לטיפולי הבוטוקס שהן עוברות. בוטוקס הפך בשנים האחרונות לשם נרדף לפרצוף נטול הבעה, קפוא ומגוחך, לאחר שנשים רבות נסחפו אחר טרנד הקוסמטיקה והפכו למכורות של ממש. מסתבר שכאשר משתמשים בבוטוקס במידה ובחכמה – התוצאות יכולות להיות נהדרות. הרעיון הוא לא להפריז בכמות החומר ובתדירות הטיפולים וגם לדעת איפה וכיצד להזריק כך שהפנים יישארו טבעיות ויפות.

מהו הגיל הנכון להתחיל?
בעבר בוטוקס היה בעיקר נחלתן של כוכבות ונשים אמידות בגילאי 40 פלוס. הטיפול נחשב לטיפול יוקרתי, אחד כזה שלא כל אחת יכולה להרשות אותו לעצמה. כיום הדברים השתנו, כ-11 מיליון אמריקאים מחזיקים את הבוטוקס בבית, כן, כן, בארון התרופות. הטיפול שהיה יקר במיוחד הפך לנגיש יותר לכל כיס וגם גיל המשתמשות ירד. כיום נשים לא מחכות להופעת קמטים וסימני גיל שונים, הן מתחילות להזריק את הבוטוקס בגיל צעיר, זאת בכדי למזער נזקים בעתיד.

לא באנר כדי להציג

למרות הסטיגמה שיצאה לו, רוב המומחים כיום טוענים כי בוטוקס עדיין נחשב לדרך טיפול יעילה וטובה במלחמה בהזדקנות העור. נשים רבות שחששו בעבר לנסות אותו כיום, אך כיום, מכיוון שטרניקות החדרת החומר השתנו והשתפרו – נשים פחות חוששות לנסות.

כיום גיל התחלת השימוש בבוטוקס משתנה ותלוי יקר בבחורה ובמצב עור הפנים שלה, פחות בגיל. כפי שניתן לראות נשים בנות 50 שהתברכו בעור חלק ומתוח של בחורה בת 30, כך ניתן לזהות גם בחורות בנות 30 שלמרבה הצער נראות מבוגרות מאוד מגילן האמיתי.

כאשר שוקלים להתחיל טיפול בבוטוקס, וזה לא משנה בת כמה את, צריך לקחת בחשבון כל מיני פרמטרים: כגון גנטיקה (האם לאמא וסבתא שלך יש עור מקומט? מתי הגיע השלב בו העור שלהן החל להתקמט? וכו), חשיפה לשמש, עישון ועוד. כמובן שצריך גם לקחת בחשבון עד כמה חשוב לך למנוע את הופעת הקמטים בעתיד. ישנן נשים המקבלות בברכה קמטים שונים רואות בכך דרך טבעית ויפה של שינויים שחלים בגוף האשה לאורך השנים. לעומתן ישנן נשים הנחרדות מכל קמט הבעה פצפון המופיע על פניהן.

מומחים טוענים כיום כי טיפול מוקדם בבוטוקס, יכול לסייע למנוע הופעת קמטים בהמשך השנים (לדוגמה קמטים מצידי העיניים, באזור המצח, בין הגבות וכו). כך קורה שכיום ישנן בחורות בנות 25 שכבר עוברות טיפולי בוטוקס באופן קבוע ומצד שני יש נשים שעוברות את הטיפול הראשון שלהן רק בגיל 75.

חשוב להבהיר שנשים המתחילות לעבור את הטיפולים בגיל צעיר, לא מקבלות את אותו מינון חומר שמקבלות נשים מבוגרות יותר, לכן גם הטיפולים נחשבים לזולים יותר.

מה כדאי לדעת על הופעת קמטים ומניעתם? לכתבה לחצי כאן

מי הן המפורסמות שעברו טיפולי בוטוקס? לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *