קלואי קרדישאן חושפת סודות משפחתיים

קלואי קרדשיאן חושפת חמישה סודות טיפוח ואיפור משפחתיים. זה הזמן לגלות מה מעצבן אותה אצל קים, מהי האובססיה של בעלה ועוד

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

משפחת קרדשיאן לא יורדת מהכותרות וזה לא משנה אם אתן מעריצות שלהם או לא מבינות על מה כל המהומה. בנות קרדשיאן, עם דגש מיוחד על קלואי וקים, הפכו לאימפריה של ממש: הן מעצבות תיקים,  משיקות מוצרי איפור, דיאטות, תכשיטים ועוד. לקלואי, קים וקורטני, גם מותג קוסמטי מצליח בשם Khroma, אשר משיק כעת קו מוצרים חדש.

בנות משפחת קרדשיאן. צילום: pr photos.com

בעוד קים תמיד הייתה במרכז הבמה, קלואי החלה הפכה גם היא לכוכבת בפני עצמה, הרבה בזכות הג'וב החדש שקבלה, בתור המנחה של תוכנית הריאליטי The X Factor בארה"ב. זו בהחלט הזדמנות מצוינת, לגלות כמה מסודות היופי של קלואי וגם להכיר קצת יותר לעומק את khroma.

לא באנר כדי להציג

1. בעוד קים קרדשיאן היא חובבת ריסים מלאכותיים אמיתית, קלואי מספרת כי היא לא אוהבת אותם. לטענתה הם מציקים לה וגורמים לתחושת אי נוחות באזור העיניים.

2. המסקרה החדשה של חברת khroma, שמה The Stroke Of Midnight, היא המוצר החביב על קלואי שהשיקה החברה. מכיוון שהיא לא אוהבת ריסים מלאכותיים היא מקפידה להשתמש אך ורק במסקרות אשר עושות את העבודה כמו שצריך, מדגישות את הריסים, מעגלות ומאריכות אותן. לדבריה המסקרה של המותג שלה מספקת בדיוק את התוצאה המושלמת. לדבריה המסקרה מעניקה כיסוי מושלם לריסים ולא גורמת להם להראות עבים מדי.

3. קלואי חושפת שבן זוגה, למאר אודום, אובססיבי בכל הנוגע לשגרת הטיפוח שלו, אפילו יותר ממנה. קלואי מספרת כי היא נוהגת למרוח ווזלין באזור העיניים לפני השינה, דווקא למאר הוא זה שמקפיד על טקס טיפוח היסטרי לפני השינה. הוא משוגע על מוצרי הטיפוח של חברת Kiehl’s ולפני השינה הוא שוטף את פניו ואת ראשו במשך שעה ארוכה.

4. קלואי מספרת שלא קיימת קנאה בין האחיות, לדבריה לכל אחת מהן יש את קו המוצרים שלה, אשר נוצר בהשראתה וכולל סומק, שימר, צלליות ועוד. לדבריה אף אחת מהן לא מקווה שקו המוצרים שלה ימכר יותר מאשר זה של אחותה וכל אחת מהן משתמשת גם במוצרים של אחיותיה.

5. אבל עם כל הכבוד לפרגונים ולכבוד, קלואי חושפת שהדבר שהכי מעצבן אותה בקים קשור דווקא לאיפור שלה. קלואי מעידה על עצמה כמישהי בעלת עור פנים שמן אשר נוטה להבריק, לכן היא חייבת כל הזמן לשפץ את האיפור שלה. קים מאידך, יכולה להסתובב מאופרת מהבוקר עד הלילה ולהראות כאילו היא בדיוק סיימה להתאפר.

קים קרדשיאן לפני ואחרי ניתוחים פלסטיים – לכתבה לחצי כאן

מה הם סודות היופי של קים קרדשיאן? לכתבה לחצי כאן 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *