הטרנד הבא בעולם הלק: טופ-קוט לאפקט אומנותי

חברת CHIC תמרוקים – משיקה את "Sinful – חטאים" סדרת טופ-קוט ייחודית לשימוש מעל לק צבעוני

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: אלון גנון

צילום: אלון גנון

אינסוף טקסטורות של מרקמי לק הוצעו בשנים האחרונות, חלקן ללא ספק הצליחו להפתיע את המשתמשות בכל פעם מחדש: לקים סדוקים, מתפוצצים, מסוכרים, כאלה במרקם חול גבישי, בדמות קוויאר ואפילו לקים במגע ומראה פרוותיי.

נא להכיר את הטרנד הבא בשוק הלק: טופ-קוט לאפקט אומנותי. לתשומת לב חובבות הנייל-ארט לא עוד בעוד טופ-קוט שקוף ואחיד, המיועד לגימור ולייבוש מהיר של הלק על גבי הציפורן, אלה בטופ המוצע בגימור צבעוני, תלת-ממדי המעורר פליאה וסקרנות.

לא באנר כדי להציג

תריסר גווני טופ-קוט ססגוניים יוצרים לאחר משיחתם אפקט תלת ממדי. המוצר מיועד למריחה על כל אחד מגווני הלק הצבעוניים של מותג הלקים הפופלארי CHIC. בפורמולת הטופ- קוט שולבו פתיתים צבעוניים חלקם בטקסטורת גליטר מבריקה וחלקם בטקסטורת מאט, בשילובים ססגוניים.

הסדרה מאגדת שלוש רביעיות בעלות צירופים שונים של גווני פתיתים:

• גווני קרח (צבעי טורקיז, ירוק וכחול)
• גליטרים מבריקים ובוהקים
• שחור ולבן המזכירים שיש

צילום: נטלי בוגצ'וב

צילום: נטלי בוגצ'וב

שלל האפשרויות של שילובי הטופ-קוט על גבי ציפורניים צבעוניות יוצר העצמה של הפתיתים הצבעוניים המעניקים פרספקטיבה ואפקט תלת-ממדי ומראה אמנותי מיוחד וייחודי לציפורניים.

חשוב לציין, בסיסי הטופ-קוט הינם בעלי גוונים שונים – שקופים למחצה המהווים בסיס לפתיתים ששולבו בהם. לאחר מריחתם על לק צבעוני כלשהו הטופים משתקפים מבעד לצבע ומעניק רקע. 2 שכבות של מריחת הטופ-קוט ייצרו אפקט סמיך וצפוף יותר הדומה לתפזורת אבני חן בעלת נפח.

מחיר 22 ₪
להשיג בפארמים ובפרפומריות ברחבי הארץ.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *