קורטני קוקס נראית מצוין: מה הסוד שלה?

שנה לפני שהיא חוגגת 50, קורטני קוקס מגלה מה הם סודות היופי שלה, שמסייעים לה להראות עדיין כל כך טוב

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

קורטני קוקס כבר בת 50 ועדיין מכניסה לכיס הקטן שלה כוכבות צעירות ויפות. הכוכבת טוענת כי הסוד למראה המדהים שלה הוא שימוש בסדרת טיפולי אנטי אייג'ינג, כאשר בראשם עומד הבוטוקס.

Credit: James White for NEW YOU magazine

הכוכבת טענה, בראיון שערכה השנה למגזין "NEW YOU" כי היא פתוחה ומוכנה לנסות כל דבר. בעיקר היא מודה שהיא רוצה לנסות לדחות את הבלתי נמנע – את ההזדקנות שלה. לדבריה היא מאמינה גדולה בכל הנוגע לטיפולי לייזר שונים, היא מאמינה כי הם הטיפול המוצלח של ההווה והעתיד. היא משתמשת בטיפולי לייזר לצורך הסרת כתמי גיל מעור הפנים והגוף ולצורך הגברת ייצור הקולגן בגופה.

לא באנר כדי להציג

במקביל לטיפולי הלייזר והבוטוקס, מקפידה קוקס לשתות בכל יום כמות גדולה של מים, למרות שלדבריה השתייה המרובה היא משהו שקשה לה להתמודד עמו במהלך היום.

בשנת 2014 מלאו לכוכבת 50, גיל אותו היא מכנה אכזרי במיוחד ושלב בחיים שלא ממש משמח אותה. היא ספרה למגזין כי ההתמודדות עם הגיל קשה לה מאוד. לדבריה היופי שלה תמיד היה חלק מחייה, מהקריירה שלה ולכן קשה לה להיפרד ממנו. אמא שלה, לדבריה, היא אישה מאוד יפה, שהזדקנה יפה מבלי לעבור טיפולים או ניתוחים פלסטיים. קוקס מצטערת שהיא לא יכולה לעשות זאת גם וחושפת כי הוליווד מאוד קשה.

לסיום מספרת קוקס כי גם כיום היא מרגישה הכי יפה כאשר היא טבעית, נטולת איפור לאחר אימון כושר.

בשנים האחרונות היו רבים שטענו כי קוקס הגזימה עם טיפולי הבוטוקס אשר פגעו במראה שלה ואכן מעת לעת ניתן לראות תמונות מאוד לא מחמיאות של הכוכבת.

יחד עם זאת, כאשר מתבוננים על השער החדש של הכוכבת במגזין המדובר, קשה שלא לחשוב שהיא פשוט נראית נפלא.

איך תדעי שהגיע הזמן לבוטוקס? לכתבה לחצי כאן

קורטני קוקס. צילום: pr photos.com

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *