איך תבחרי קוסמטיקאית?

בחירת קוסמטיקאית המתאימה לך היא עסק לא פשוט, חשוב שהיא תהיה מוסמכת, מקצועית, תדע לספק לך את השירות הרצוי וגם שתתחברי אליה מבחינה אישית

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

קוסמטיקאית מוסמכת מבצעת טיפול קוסמטי פשוט

קוסמטיקאית מקצועית

בישראל פועלות עשרות אלפי קוסמטיקאיות, בכל שנה מסיימות את הלימודים כ-1000 קוסמטיקאיות חדשות. בחירת קוסמטיקאית מקצועית ואיכותית היא משימה לא פשוטה. נשים רבות נוהגות לדבוק בנאמנות בקוסמטיקאית אחת טובה לאורך שנים רבות ואף להמליץ עליה לחברות ובנות משפחה. קוסמטיקאית מקצועית היא בראש ובראשונה קוסמטיקאית בעלת השכלה פורמלית בתחום. חשוב לברר ולשאול את הקוסמטיקאית אודות ההסמכה המקצועית שלה. ברוב המקרים נוהגות הקוסמטיקאית לתלות את תעודות המקצוע שלהן על בקירות בקליניקה. כדאי לבחור קוסמטיקאית אשר פרט ללימודים בסיסיים השתתפה גם בסדנאות והשתלמויות מקצועיות נוספות.

קוסמטיקאית שמתאימה לי

לא באנר כדי להציג

את ההסמכה המקצועית של הקוסמטיקאית יש להתאים לצורכי המטופלת. בעבור מטופלות אשר זקוקות לטיפולי קוסמטיקה רפואית או קוסמטיקה טבעית כדאי לבחור קוסמטיקאית בוגרת לימודי קוסמטיקה רפואית. פרט להכשרה פורמלית כדאי לבחון גם את הניסיון המקצועי והרזומה המקצועי. בתחומי הקוסמטיקה ניסיון מקנה יתרון רב. תחום הקוסמטיקה הוא תחום דינמי, מוצרים חדשים וטכניקות טיפול חדשות מופיעים בשוק לעתים קרובות. קוסמטיקאית טובה היא אשת מקצוע שנמצאת כל הזמן בתוך תהליך של למידה והתפתחות אישית. כאשר הקוסמטיקאית לומדת ומתפתחת היא יכולה להעניק לקהל הלקוחות שלה טיפולים בשיטות מתקדמות, תכשירי טיפוח חדישים ושירות טוב יותר.

קוסמטיקאית – אשת הסוד שלי

ביקור במכון היופי מהווה בעבור נשים רבות בילוי של ממש. הן מחכות בקוצר רוח לביקור במכון ומצפות למפגש מרגיע ומפנק עם הקוסמטיקאית ועם שאר הנשים במכון. קוסמטיקאית בעלת יחסי אנוש טובים ואהבה למקצוע תוכל להעניק למטופלים שלה אווירה מרגיעה ותחושה נינוחה. כאשר האווירה במכון נעימה גם הטיפולים המכאיבים כואבים קצת פחות. בכדי להבטיח חוויה חיובית כדאי לבחור קוסמטיקאית ומכון יופי שמעניקים אווירה נינוחה ויחס אדיב. כאשר המטופלת אינה מרגישה בנוח בסביבת הטיפול היא תהיה עצורה ומתוחה, דבר אשר עשוי לחבל בהצלחת הטיפול. ישנן קוסמטיקאיות אשר נוהגות לשלב מסאג' פנים, נרות ריחניים ומוזיקה מרגיעה במהלך טיפולי פנים. קוסמטיקאית אנושית ורגישה שכזאת כל אישה צריכה.

זהירות – קוסמטיקאיות לא מוסמכות!

אין איש אשר מפקח על העבודה בתחום הקוסמטיקה, ניתן לפתוח מכון קוסמטיקה ולהתחיל לטפל גם ללא כל הכשרה מקצועית או ניסיון מקצועי. בכדי להימנע ממפח נפש ונזקים מתבקשים המטופלים לבחון היטב את ההכשרה של הקוסמטיקאית בעצמם. קוסמטיקאית אשר מסרבת לפרט אודות ההסמכה המקצועית שלה ושנות הניסיון שלה מעוררת חשד. הדרך הטובה ביותר למציאת קוסמטיקאית טובה היא באמצעות המלצות כנות של חברות או בנות משפחה. במקרים בהם אין אפשרות לקבל המלצה מבת משפחה מומלץ לבחון היטב את ההכשרה המקצועית, הקליניקה, הציוד והחומרים בהם משתמשת הקוסמטיקאית.

חמישה דברים שהקוסמטיקאית שלך לא מגלה לך – לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *