קבלו את ברבי: הגרסה המציאותית

אמן פוטושופ בשם ניקולאי לאם החליט להכניס לברבי קצת פרופורציות ולבנות מודל של הבובה המפורסמת המבוסס על דמותה של נערה בת 19 ממוצעת

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ניקולאי לאם, אמן פוטושופ, החליט לשים סוף לעיוות שיוצרת דמותה של בובת הברבי הוותיקה והאהובה. מזה שנים רבות מתוקממות נשים רבות  ברחבי העולם, על כך שבובת הברבי לא מייצגת את גופה של אישה אמיתית ובכך מהווה מודל בעייתי מאוד לחיקוי עבור ילדות, נערות ונשים בכלל. לטענת רבים גופה של ברבי איננו גוף אנושי, דבר אשר עלול לפתח אצל ילדות רבות דימוי גוף בעייתי. החלקים הבעייתיים במיוחד בגופה של ברבי הם החזה הגדול שלה, המתניים הצרים, הבטן השטוחה והדקיקה, רגליה ארוכות מדי ובאופן כללי לא ממש ברור מה עבר בראשם של מעצבי הבובה.

לא באנר כדי להציג

כיצד נראים ברבי וקן האנושיים? לכתבה לחצי כאן

 

צילום מסך: NICKOLAY LAMM

ניקולאי ראם החליט להציג כעכת מודל חדש של הבובה, במטרה לתקן את כל מה שלדעת רבים מעוות בה. את המודל החדש הוא בנה במחשב, באמצעות תוכנת הפוטושופ, כאשר יצר מודל תלת מימד המבוסס על מידותיה של אישה צעירה ממוצעת בת 19, שמידותיה הן 81-79-83 (חזה, מותניים וירכיים) זאת בניגוד לבובה המקורית, שמידותיה הן 91-46-83. המותניים של הבובה המקורית צרכים בכמעט 50% ממותניים של נערה ממוצעת.

טרנד זוועתי: נערות ונשים רוצות להראות כמו בובות – לכתבה לחצי כאן

 

צילום מסך: NICKOLAY LAMM

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *