חדש מבועז שטיין: צללית טריפל אפויה

מותג האיפור המקצועי 'בועז שטיין' מרחיב את סדרת הצלליות האפויות ומצרף לה מארזי טריפל המאגדים שלושה גוונים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: מוטי זאבי

צילום: מוטי זאבי

אמן האיפור, בועז שטיין מרחיב את קולקציית הצלליות האפויות במרקם משי ומשיק סדרת מארזי טריפל המכילים 3 גוונים שונים בכל צללית.

לא באנר כדי להציג

הצלליות החדשות היישר מהתנור, הן הלהיט החם של העונה הקרה. צללית איפור בהרכב טריפל (שלושה גוונים) מתהדרת בטכנולוגיה ייחודית בה הפיגמנט נאפה בחום של כ-200 מעלות צלזיוס. הפיגמנט הדומיננטי בצללית האפויה הינו מינרל טבעי המוכר בשמו MICA. מינרל זה שייך לקבוצת המנצנצים והוא מעניק מרקם בוהק עם גלאם מבריק.

"הפיגמנט האפוי מעצים את ריכוזו של הצבע. היתרון הממשי הוא היכולת להשתמש בצלליות יבשות כמות שהן, או כאבקה, או עם מכחול לח", אומר שטיין.

3 טריפלים בשילובים שונים מצטרפים לסדרה. טריפל "קר" של כחול-מונקו, ורוד פסטלי קפוא ושחור. גוונים טבעיים של חום –אדמה, כתום-מואר וכתמתם רך ונעים המאוגדים בטריפל "טבעי" לצד רצף גוונים חמים בטריפל "חם" הכולל סגול חציל עמוק, חום –קרמל וזהב עשיר ונציץ. "גוונים בהירים של צלליות אפויות ישמשו כנקודות אור על העפעף וייגרמו לאשליה של אזור פתוח ומואר ואילו הגוונים הכהים ייצרו דרמה אלגנטית עם עומק וברק מרשים שלא ניתן להשגה בשימוש בצלליות בטקסטורת מאט", מסכם שטיין.

כמות: 4 גר'
מחיר: 99 ₪
להשיג: אצל הקוסמטיקאיות ובמרכזים המקצועיים ברחבי הארץ

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *