ציפורניים: הטרנדים הכי חמים של סתיו 2013

למרות שעדיין לא נפרדנו סופית מהקיץ, סתיו 2013 כבר מעבר לפינה. בואו לגלות מה יהיו הטרנדים הכי בולטים רגע לפני שהעונה הקרירה מתחילה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

סתיו 2013 כבר בפתח וזהו הזמן המתאים להתעדכן בכל הטרנדים ולאמץ לעצמך את מראה הציפורניים הנכון לעונה זו של השנה. בעוד חודשי הקיץ התאפיינו בשימוש בלקים מבריקים, זוהרים ואפילו מחשמלים, הסתיו הקרוב יהיה רגוע, חמים ואפילו קצת קודר. זה הזמן להיפרד יפה לשלום מהלקים הוורודים, הצהובים, הכחולים, המנצנצים ולאמץ לעצמכן את המראה האלגנטי של הסתיו הקרוב.

הלקים המושלמים לחודשי הסתיו שכל אחת חייבת להחזיק בבית

רוב מותגי הלקים כבר החלו להשיק את קולקציית סתיו 2013 ונדמה שאין מחלוקת לגבי הגוונים השולטים בעונה זו. חום על גווניו השונים עושה רושם כצבע הבולט שכל אחת מאתנו תמרח על ציפורניה, ניתן להשתמש בגוונים שונים של חום כהה, שוקולד, קפה, חום כהה, חום בהיר – בקיצור כל עוד זה חום זה עובד.

גוונים בולטים נוספים בעונת הסתיו הם הירוקים הכהים, לא מדובר כאן בגוון ירוק זוהר או נוצץ, אלאכן  בגוונים כהים של ירוק זית, חאקי וירוקים שהם על גבול האפור ואף בלקים מטאליים באותם גוונים.

לקים בגוון ניוד, שהיו כל כך פופלאריים בקיץ האחרון, ממשיכים אתנו גם לעונת הסתיו ותוכלי להמשיך  וליהנות מאותם גוונים נטרליים, טבעיים ורכים.

הזהב יככב גם הוא בעונה הקרובה, אך מדובר בזהב מאופק, אלנגטי, אשר מתכתב גם הוא עם הגוון החום-צהבהב המזכיר חול ים.

הלקים השחורים והאפורים, שככבו בחורף שעבר, עושים קאמבק בעונת הסתיו הקרובה, עם כי החום צפוי לעקוף אותם בסיבוב.

הלק האדום ממשיך אתנו גם בסתיו הזה, אבל כיאה לעונה החומה שצפויה לנו גם האדומים יהפכו לחומים יותר העונה.

לא באנר כדי להציג

למרות שנפרד בקרוב מהכחולים והתכולים למיניהם, הכחולים העמוקים, הכהים והמטאליים עדיין יתפסו מקום של כבוד בקולקציות השונות של הסתיו הקרוב.

אספנו עבורכן, מאתר pinterest.com, תמונות של כמה מקולקציות הלקים של מותגים בולטים לסתיו הקרוב, שלבנו ביניהן גם דוגמאות ציפורניים מעניינות, העושות שימוש באותם גוונים, שיהפכו כל מראה למשהו מיוחד.

Source: bellasugar.com via Lacy on Pinterest

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *