מותג הלקים צ'יינה גלייז עובר בית

חברת 'בראנד-לאב' ויתרה על זכויות השיווק של מותג הלקים 'צ'יינה גלייז' בישראל והעבירה אותו לידיה של רשת 'נייל-סטודיו' נציגת מותגי הלק "OPI" ו"קולור קלאב" בישראל

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בפברואר אשתקד, חברת 'בראנד לאב' השיקה בישראל את כניסתו לארץ של מותג הלקים הפופולרי מארה"ב – 'ציינה גלייז'. כמי שנחלה בעבר, הצלחה רבה עם החדרת מותג הלקים האמריקאי ESSIE לישראל (טרם כניסתו לסופר-פארם) ביקשה בשעתו 'בראנד לאב' למחזר את ההצלחה בשנית, הפעם עם המותג החדש.

באופן מפתיע, בתחילת השנה זכו נציגי רשת "נייל סטודיו" המפעילה רשת מרכזי הכשרה לבניית-ציפורניים, מניקור ופדיקור, ומונה כ-30 סניפים, לפנייה רשמית מהיצרן האמריקאי לשקול בחיוב להוות נציגה רשמית ל'ציינה גלייז' בישראל.

לא באנר כדי להציג

צ'יינה גלייז. צילום: יח"צ

"נייל-סטודיו", המייצגת בארץ 2 מותגי לק אמריקאים גדולים נוספים OPI ו"קולור-קלאב", ראתה בפניה הזדמנות מצוינת לצרף לשורותיה גם את 'ציינה גלייז' ולהגדיל את מגוון מותגי הלק אשר ברשותה. עיקר פעילותה והתמחותה של הרשת מזה 20 שנים, היא שיווק בשוק המקצועי, במכוני הציפורניים ובמרכזי היופי המקצועיים.

בראיין ליידן, מנכ"ל "נייל סטודיו": "יש לנו הכרות רבת שנים עם היצרן האמריקאי של המותג 'ציינה-גלייז', אנו מייצגים מספר מותגים מקצועיים נוספים שלו, אשר נטמעו באופן קשיח בשוק הישראלי בניהם מותג ג'ל-לקIBD , מותג הריסים המלאכותיים, ARDELL , תכשירי הפדיקור של המותג 'בי-נטוראל ' ועוד. ענף הלק בישראל, כמו גם בעולם – הופך צפוף במיוחד. בנוסף לאיכות ולתחרות במחיר, מותג לקים שאינו מתכתב עם עולם האופנה, מייצר טרנדים, הפקות וקולקציות עם מגמות משתנות פשוט לא יוכל לשרוד. 'ציינה גלייז' ידוע כמותג אופנתי בחו"ל ופועל תדמיתית כך".

השינוי המיידי באסטרטגיה השיווקית של המותג הוא בגזרת המחיר, מסבירים ב"נייל-סטודיו". עם כניסתו לישראל הוא הוצע למכירה ב-55 שקלים, אולם מעתה הוא יימכר ב- 39 שקלים בלבד.

עוד מדגישים ברשת כי ניסיון רב שנים בתחום הלק, והטמעתם של שני מותגי הלק הוותיקים מהווים עבורם כניסה חלקה לקרקע פורייה עם 'ציינה גלייז'. הערכה ברשת היא כי עד סוף השנה הנוכחית כ- 85% מכלל מכוני הטיפוח, מרכזי הציפורנים והמניקוריסטיות העובדים עם הרשת ייקלטו גם את המותג החדש.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *