ציוד לקוסמטיקאיות: מה לבדוק לפני שקונים?

מהו הציוד הנדרש לקוסמטיקאית מתחילה? מידע כללי בכתבה שלפניך

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

רכישת ציוד קוסמטי
כל קוסמטיקאית זקוקה לציוד מתאים בכדי לבצע טיפולים. את הציוד נוהגת הקוסמטיקאית לאחסן בקליניקה שלה. כל קוסמטיקאית רוכשת לעצמה את הציוד אשר ישמש אותה במהלך עבודתה. ציוד לקוסמטיקאיות נהוג לרכוש באמצעות ספקים מיוחדים וחנויות מיוחדות אשר מספקים ציוד מקצועי ותכשירים מיוחדים. את התכשירים הקוסמטיים שבהם משתמשת הקוסמטיקאית לא ניתן לרכוש בחנויות רגילות. רשימת ציוד לקוסמטיקאיות כוללת לרוב קרמים, חומרי פילינג, מגבונים, חומרי חיטוי, צמר גפן ומגוון רב של חומרי עבודה נוספים. ישנן קוסמטיקאיות אשר מוכרות ללקוחות קרמים ותכשירי טיפוח אשר לא ניתן להשיג בחנויות. פרט לחומרי גלם מתבקשת הקוסמטיקאית לרכוש גם מכשירי פילינג, מכשירי מסאג' פנים, מכשירי הסרת שיער, כיסא טיפולים, מכשירי בניית ציפורניים ועוד.

לא באנר כדי להציג

ציוד לקוסמטיקאיות מתחילות
קוסמטיקאית מתחילה אשר מגיעה אל חנות ציוד לקוסמטיקאיות מתבקשת לרכוש ציוד רב. עליה לאבזר את הקליניקה במגוון מכשירים ולהחזיק מלאי של מוצרי קוסמטיקה. בכדי להימנע מהוצאות כספיות גבוהות ישנן קוסמטיקאיות אשר נוהגות לרכוש ציוד לקוסמטיקאיות יד שנייה. ישנן קוסמטיקאיות פעילות שמעוניינות למכור ציוד שהן אינם משתמשות בו. במקרים רבים מדובר בציוד איכותי ותקין,הקוסמטיקאית המתחילה מקבלת ציוד תקין ואיכותי במחיר זול יותר ממחיר המחירון בשוק. יחד עם זאת, חשוב לציין כי יש להקפיד על רכישת ציוד משומש תקין ושלם.

ריהוט הקליניקה
דבר נוסף אשר יש לבחון במהלך רכישת ציוד לקוסמטיקאיות הוא ריהוט הקליניקה. גם במקרים בהם הקוסמטיקאית מטפלת בתוך חדר בביתה הפרטי יש לרהט את החדר בהתאם. הריהוט המתבקש הוא כיסא טיפולים או מיטת טיפול מתאימה. כיסא רגיל או מיטה רגילה לא יתאימו לקליניקה מקצועית. חשוב לציין כי ישנה חשיבות רבה למראה של הקליניקה לצורך יצירת רושם ראשוני חיובי בקרב המטופלים. מטופל אשר יגיע אל קליניקה מלוכלכת ונטולת ריהוט מקצועי עלול לקבל רושם שלילי ולעזוב את המקום. פרט לכיסא הטיפולים יש לרכוש גם מדפים ושידות עם מגירות לצורך אחסון התכשירים והמכשירים.

עיצוב הקליניקה
את הקליניקה יש לעצב בצורה נעימה ומרגיעה. במידת האפשר כדאי לשלב בעיצוב צבעים מרגיעים, נרות ואלמנטים מן הטבע. בכדי להבטיח נוחיות מרבית למטופלים כדאי להתקין חדר שירותים וחדר רחצה קטן לצד הקליניקה. במהלך הטיפול מתבקשים המטופלים פעמים רבות להתפשט ולכן מומלץ להתקין וילון אשר יעניק למטופלים פרטיות מרבית. בחדר ההמתנה מומלץ להציב ספות וכורסאות נוחות לישיבה ושולחן אשר מוצבים עליו מגזינים לקריאה ועיון. על גבי הקירות נהוג להציג את תעודות המקצוע של הקוסמטיקאיות הפועלות במקום.

טיפים ועצות נוספים לקוסמטיקאית המתחילה בלק – פורטל הקוסמטיקה של ישראל!

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

תגובה אחת על “ציוד לקוסמטיקאיות: מה לבדוק לפני שקונים?”

  1. תודה על הכתבה, אני ממליצה על יופי של חנות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *