איך תחזרי לצבע השיער הטבעי שלך?

הפכת להיות משועבדת לתהליך צביעת השיער? מתגעגעת לגוון השיער הטבעי שלך? יש מה לעשות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

haircolor

 

נשים שצבעו את שערן כבר יודעות: קל מאוד לצבוע את השיער אבל קשה מאוד לחזור לצבע השיער הטבעי. יש נשים שצובעות את השיער בכדי להסתיר שערות לבנות, יש שרוצות סתם שינוי במראה, אבל ברגע שהתחלת להשתעשע עם צבע לשיער את לעתים מוצאת את עצמך תקועה עם גוונים שונים ומשונים ללא דרך חזרה למראה הטבעי.

גם לאחר שנים של צביעה, נשים רבות מחליטות ביום בהיר אחד שנמאס להן להוציא כסף על הצבע, שאין להן כוח להתעסקות ולתחוזקה או שסתם לאחר ניסויים ושינויים הן הבינו שהגוון הטבעי שלהן הוא זה שהכי החמיא להן.

לא באנר כדי להציג

הדרך חזרה למראה הטבעי עלולה להיות קשה, מתישה ומייאשת, לכן תמיד טוב להתייעץ עם איש מקצוע כאשר את מחליטה להתחיל בתהליך. כך לדוגמה אישה בעלת שיער חום בהיר שהחליטה לצבוע אותו לשחור, יכולה למצוא את עצמה ממתינה חודשים ארוכים ושחורים בטרם יתגלה הגוון הטבעי והבהיר יותר שלה. ביקור אצל איש מקצוע יכול לחסוך לך זמן, כסף והרבה עצבים, מכיוון שבמספרה תמיד ידעו הכי טוב כיצד לקצר ולזרז את תהליך החזרה לצבע השירע הטבעי.

הדרך הקצרה: ניקוי פיגמנט

במספרה ניתן לנסות להסיר את צבע השיער באמצעות שילוב של שמפו ומוצר מיוחד להסרת צבע, זוהי דרך מהירה ונוחה יותר מכל דרך אחרת. קיימים גם חומרים מיוחדים להסרת צבע, המאפשרים ממש לשטוף את הצבע, מדובר בניקוי פיגמנט, המאפשר לשנות את גוון הצבע שעל ראשך ולאחר מכן לצבוע אותו מחדש בגוון בהיר. הניקוי בעצם משחרר את הצבע בו השתמשת לצביעת השיער ומכין את השיער לתהליך קבלת הגוון החדש.

נשים רבות נבהלות לאחר טיפול זה, מכיוון שהוא מבהיר את השיער. אבל אל חשש, אם את מטפלת בשיער אצל איש מקצוע אמין ובעל ניסיון בתהליך – הכל יהיה בסדר. אורכו של תהליל הניקוי יכול להגיע לעד כחצי שעה והוא מתאים לכל סוגי צבע השיער. ישנן פורמלות המתבססות על חמצן, דבר שעלול להפוך את השיער ליבש יותר, אבל קיימות גם פורמלות עדינות יותר ולכן לא אמור להיות כל נזק.

אין צורך לחזור על תהליך הניקוי, מדובר בטיפול חד פעמי.

הדרך הארוכה: לתת לו לצמוח

אם יש לך סבלנות, את לא מחפשת קיצורי דרך ותהליכי ביניים – פשוט הניחי לשיער לצמוח, מבלי לצבוע אותו והקפידי לקצר את הקצוות אחת לחודשיים בערך, דבר שלאט לאט יגרום לכך שצבע השיער יילך ויעלם והצבע הטבעי יהפוך לדומיננטי יותר. נכון, תהליך זה אומר שאת עלולה להסתובב עם שורשי שיער בגוון שונה או בכלל משיער בעל גוונים שונים. למרבה מזלך טרנד האומברה שולט ויש נשים שהולכות למספרה ומשלמות כסף בכדי להשיג את המראה, אז למה שלא תהני ממנו מבלי להתאמץ.

כיצד תתאימי לעצמך צבע שיער? לטיפים לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *