מה כדאי לבדוק לפני צביעת השיער?

בטרם תמהרי לצבוע את השיער, יש כמה דברים שחשוב לנסות, לבדוק ולשקול, כדי לא להצטער על השינוי כשכבר יהיה מאוחר מדי

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

צביעת שיער יכולה לשדרג את המראה שלך ויכולה גם לגרום לו לנזק. לכן בטרם את נכנסת למספרה או קונה ערכה לצביעה ביתית, כדאי לעשות קצת עבודת הכנה שתסייע לך להגיע לתוצאות טובות והכי חשוב – לא תגרום לך להצטער.

האם שיער אדום יתאים לך? לכתבה לחצי כאן
איך תתאימי לעצמך צבע שיער? לכתבה לחצי כאן 

1. למה את מעוניינת לצבוע את השיער?

חשוב שתביני מדוע ולמה את מעוניינת לצבוע – האם זה בגלל שערות לבנות? האם את סתם רוצה שינוי? יש סיבות רבות שבגללן נשים מחליטות לצבוע את שערן והבנת הסיבה שגרמה לך לעשות את הצעד תסייע לך בהמשך התהליך.

2. שלב בחירת הצבע

אל תבחרי בצבע רק בגלל שהוא נראה נהדר על הדוגמנית בעיתון או זו המופיעה על גבי קופסת הצבע. דאגי להתאים את הצבע לגוון העור שלך, לצבע עינייך וכמובן בררי כמה עבודת תחזוקה ידרוש אותו גוון שבחרת, את הרי לא רוצה לרוץ בכל שבוע למספרה.

3. עשי עבודת מחקר קטנה

לא באנר כדי להציג

כאשר את בוחרת בגוון אשר ראית על אישה אחרת, מפורסמת או לא, השווי את נתוניה לאלו שלך. נסי להבין אם גוון העור שלכן דומה וכמו כן נתונים נוספים. חשוב להבין למה את נכנסת בטרם תבצעי את השינוי. כמובן שכדאי לגם למצוא תמונה של מפורסמת בעלת הגוון הרצוי ולהביא אותה עמך למספרה או לרשתות הפארם, זאת בכדי למצוא גוון כמה שיותר מדויק לזה שחשקת בו.

4. טפחי את השיער

צביעת שיער היא ממש לא פעולה בריאה, לכן לפני שאת מורחת אותו בכימיקלים שונים כדאי להכין אותו, לפנק אותו ולחזק אותו. זאת ניתן לבצע באמצעות מסכות שיער ביתיות או כאלה שניתן לרכוש בחנות. רק לאחר שתקדישי לו קצת זמן וטיפול המשיכי לפעולת הצביעה, בכדי למזער נזקים.

5. אל תסמכי על הקופסה

אם יש משהו שכל אישה כמעט יודעת, זה שמה שרשום או מופיע על גבי הקופסה לא תמיד נראה כך במציאות. לכן הקפידי לבחור בגוון קצת יותר בהיר, זאת בכדי להגיע לתוצאה הרצויה, מכיוון שלרוב הגוון יוצא כהה יותר מזה שרצית להגיע אליו.

6. אל תחסכי בכמויות

אם את צובעת את השיער בבית, הקפידי לקנות כמות גדולה יותר של צבע, כי מוטב לגלות שנשאר לך צבע בקערת הצביעה מאשר לגלות שצבעת רק חצי מהראש והצבע נגמר.

7. בצעי צביעת ניסיון

כל כך פשוט לעשות זאת אבל רבות מאיתנו מדלגות על השלב הזה. יום לפני הצביעה, קחי קבוצת שיער קטנה שניתן להסתיר אותה וצבעי אותה בגוון הרצוי, הדבר ייתן לך הצצה אל עבר העתיד ותוכלי לגלות אם זה אכן הגוון הרצוי ועדיין יהיה לך זמן להחליף אותו, בטרם תבצעי את כל הראש.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *