צבעים לשיער ללא אמוניה: יתרונות וחסרונות

צבעי שיער טבעיים וללא אמוניה החלו לתפוס מקום של כבוד אצל גברים ונשים כאחד. בואו לקרוא על החסרונות והיתרונות של אותם מוצרים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

כאשר אנו עוסקים במלאכת צביעת השיער, חשוב מאוד לקלוע לרצונות ולהעדפות של כל אחת ואחד מאתנו. בכל הנוגע לצבעים לשיער, הנמצאים על גופנו ונגעים בעורנו, חשוב לנו מאוד לדעת שמדובר במוצר איכותי וטוב, כזה שישרוד לאורך זמן, וחשוב מאוד – שלא יפגע בעור שלנו או בבריאות. אין פלא, אם כך, שצבעים טבעיים לשיער, הידועים גם כצבע לשיער ללא ppd, או צבע לשיער ללא אמוניה, תופסים מקום של כבוד אצל נשים, גברים ואנשי מקצוע המשתמשים בצבעים לשיער.

כך תוכלי להתאים לעצמך צבע שיער – לכתבה לחצי כאן

יתרונותיהם של צבעים לשיער ללא אמוניה 

צבע לשיער הינו מוצר שמתחכך בגופנו, בעור שלנו (באזור הפנים, הצוואר והגב) ועוטף את השיער למשך דקות ארוכות וכמובן למשך זמן רב הרבה יותר ברוב המקרים לאחר השימוש. חשוב לנו שיהיה מדובר בחומר איכותי ובעל סגולות חיוביות כמה שיותר. לצד היתרון הברור, של שימוש בצבע איכותי, שנעשתה עליו עבודה רצינית של מחקר ופיתוח לפני השקת המוצר הסופי – יש לצבע הטבעי יתרון עצום והוא הוויטמינים והמינרליים החיוניים לשמירה על השיער המגיעים עמו לקרקפת ולשיער של כל המשתמש בו. צבע טבעי זה עושה אם כך עבודה כפולה על השיער, צובע אותו בצבע הנחשק, ומזין אותו בוויטמינים החיוניים להתפתחותו ושמירה עליו.

חסרונותיהם של צבעים לשיער ללא אמוניה

– מכיוון שמדובר במוצרים שעדיין לא נמצאים עמנו מספיק שנים, קשה למצוא עדיין את כל קשת הגוונים שניתן למצוא בצבעי שיער רגילים.

לא באנר כדי להציג

– בנוסף, PPD הינו חומר אלרגני, לכן חשוב לבצע בדיקת רגישות בטרם משתמשים בצבע שיער מסוג זה.

– מכיוון שצבעי שיער ללא אמוניה לא מכילים מי חמצן – קשה מאוד להשתמש בהם לצורך הבהרת השיער.

מרכיבים חיוניים של הצבע 

בתוך הצבע הטבעי לשיער יש מספר מרכיבים מובילים הטובים להזנתו ולשמירה עליו והם: קרטין, לשיקום השיער, חומצת אמינו מחלבון תירס, סויה וחיטה העוזרים כולם בטיהור ההרכב של הקרטין. אנו רואים אם כך שהמרכיבים של צבע טבעי זה לא רק יעשו עבודה קוסמטית אסתטית על שיערך, אלא עבודה בריאותית של ממש.

צבעים לשיער גם לגבר – עניין שבשגרה

האם רק נשים צובעות את השיער? בוודאי שלא. אם בעבר היינו רגילים לגבר המאצ'ו, השומר על גבריותו, לא משתמש בתכשירים כלשהם, לא לקוסמטיקה ובטח שלא לצורך צביעת שערו, -היום התרגלנו למצב שרחוק מכך אלפי שנות אור. הגברים של היום מודעים לחלוטין לאפשרויות הפרושות בפניהם לטיפוח אסתטי, קוסמטי, ומכל סוג שיגרום להם להרגיש טוב יותר עם המראה החיצוני שלהם. לכן גם הם צובעים את השיער והדבר הפך לעניין שבשגרה עבורם. צבע לשיער לגבר הוא תחום מפותח ומתפתח, שגברים רבים משתמשים בו ומרוויחים בכך עוד שנים של שיער מלא, שופע ובצבע האהוב עליהם.

לסיכום – הצבעים הטבעיים לשיער נכנסו בסערה לחיינו וכיום החברות האיכותיות והידועות ביותר משתמשות בצבעים אלה, משווקות אותם ומטמיעות אותם גם במספרות הגדולות והקטנות בכדי להשתמש בצבעים איכותיים, טבעיים, בעלי ערך בריאותי לשיער כמו גם כמובן ערך אסתטי. התנודה שעובר העולם של טיפוח השיער היא לעבר הנקודה בה כל אחד שירצה ויהיה מוכן להשקיע בשערו יוכל ללהעניק לו את תשומת הלב לה הוא זקוק.

בסופו של דבר, טיפול וטיפוח נכון של השיער שלכם, יקנה לו מראה טבעי ובריא לאורך זמן, יעלה את רמת הביטחון העצמי והאהבה של החלק הכה מיוחד הזה בגופנו. שיער בריא, שופע ובעל נוכחות, מקנה לבעליו נכסים רבים, שלא מובנים מאליהם, והתוצאות שלהם יפתיעו גם אתכם.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *