פנינה רוזנבלום חוזרת לסנטר

האישה והמותג משיקה חנות חדשה בדיזינגוף סנטר לרגל חגיגות 22 שנה למותג. במקום יאוגדו כל המוצרים של פנינה רוזנבלום – מוצרי איפור, טיפוח, קרמים, טקסטיל ועוד. המבקרות במקום ייהנו משירות של קוסמטיקאית מקצועית שתעזור, תייעץ ואף תעניק טיפולי פנים מפנקים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק
צילום: שוקה כהן

פנינה רוזנבלום משיקה בימים אלה חנות קונספט חדשה בדיזינגוף סנטר בתל אביב. לרגל חגיגות 22 שנה למותג, מאגדת רוזנבלום את כל מוצריה תחת קורת גג אחת בחנות מיוחדת שתציע לנשים (וגם לגברים) מגוון מוצרי החברה הנושאת את שמה: מוצרי איפור, טיפוח, קרמים וכן מוצרי טקסטיל. כמו כן, ניתן יהיה למצוא במקום מוצרי בריאות וטבע "בריא מהטבע" כגון: מוצרי גרנולה בטעמים, תוספת בריאה לסלט, חטיפי בריאות בטעמים ועוד.

לא באנר כדי להציג

פרט לרכישת שלל המוצרים בחנות, בתיאום מראש, יוכלו הלקוחות ליהנות משירות מקצועי של קוסמטיקאית אשר תעניק טיפולי אקספרס. מדובר בטיפולי יופי המעניקים ברק וזוהר לפנים וכוללים ניקוי, החדרת לחות וויטמינים לפנים וכן עיסוי פנים מפנק. הטיפול נעשה באמצעות החומרים הטובים ביותר המוצעים בחנות המותאמים לסוג הפנים של המטופלת. השירות הינו בתשלום.

הלקוחות יקבלו ייעוץ מקצועי ומקיף אודות המוצרים השונים של פנינה רוזנבלום מהקוסמטיקאית במקום.

פנינה רוזנבלום מתארת בהתרגשות רבה את השקת החנות החדשה: "לפני 22 שנה פתחתי חנות בדיזינגוף סנטר. נשים מכל הארץ הגיעו אלי לקנות את ה"איי טאץ" המפורסם – המוצר הראשון שלי. מהחנות הזאת התחלתי וממנה בניתי את אימפריית הקוסמטיקה שלי. עזבתי את הסנטר לפני 20 שנה ועכשיו אני גאה לחזור עם חנות קונספט שבה אפשר יהיה להשיג את כל מוצרי האיפור, הטיפוח, מוצרים שלא ניתן להשיגם במקום אחר, מוצרי המדף, הבריאות והמצעים. פרט לרכישת שלל המוצרים בחנות, בתיאום מראש, יוכלו הלקוחות להנות משירות מקצועי של קוסמטיקאית אשר תעניק טיפולי אקספרס. מדובר בטיפולי יופי המעניקים ברק וזוהר לפנים וכוללים ניקוי, החדרת לחות וויטמינים לפנים וכן עיסוי פנים מפנק. הטיפול נעשה באמצעות החומרים הטובים ביותר המוצעים בחנות המותאמים לסוג עור הפנים של המטופלת.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *