על דיאטה לשיער כבר שמעתן?

מהי דיאטה לשיער? למי היא מתאימה? כיצד עושים אותה? ומהי מטרתה בעצם?

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

מזג האוויר המשתנה בארץ ובעולם, גורם לנזקים רבים לשיער שלנו. הלחות בקיץ, קרינת השמש החזקה, נזקי השהות בים ובבריכה, הרוח, היובש, הגשם, ועוד גורמים לשיער של הראש שלנו לסבול מנזקים שונים, ברמות שונות ובאופן כללי להיות די חסר ישע. הגורמים שציינו בתוספת נזקים נוספים מותירים משקע הפוגע בברק וברכות הטבעית של השיער שלנו. צביקה לייבה, המנהל את מרכז ההדרכה של  'לוריאל פרופסיונל', טוען כי משקע מסוג זה מייבש את השיער וגורם לו למראה מחושמל ומקורזל.

למרבה הפלא, הצרה האמיתית בכל הסיפור טמונה בכלל בשמפואים בהם אנו משתמשים בכדי לנקות את השיער, שמכילים דטרגנטים המייבשים את השיער יותר מדי. לצורך דוגמה שמפו נגד קשקשים עלול להיות אגריסיבי מאוד.

בנוסף, אורח החיים שלנו הכולל הרבה מאוד מצבי מתח וחוסר שקט וכמו כן שימוש במזגנים ותנורים, גורמים גם הם לשיער שלנו להראות יבש, מחושמל, מנופח ולא נעים. הילה צימרמן, מדריכה ראשית ב"סטייל ארומתרפיה", טוענת כי גם מייבשי השיער החשמליים וכמו כן הברשת הברשת השיער תוך כדי השימוש באותם מכשירים, גורמים גם הם נזק רב לשיער והופכים אותן ליבש ומלא בחשמל סטטי. לדבריה השימוש במייבשי שיער הוא  זרז ליצירת שיער סורר ופרוע, אותו מכנים אנשי המקצוע "שיער אריה".

לא באנר כדי להציג

הנשים בישראל צורכות פי 3 מוצרי עיצוב לשיער מכיוון שהוא כל כך יבש ופגום – קופץ, מלא בנפח, לא מתעצב ועוד.

חברת השיער "קרסטס פריז" הצליחה לפתח טיפול מהפכני  מיוחד שנעשה בפיקוח מקצועי במספרות מורשות של המותג. תפקידו של המוצר הוא להוריד את נפח השיער ולמנוע מצב בו הוא גם מקורזל ומרדני. מכן מגיע המושג – דיאטה לשיער.

שמה של תוכנית "הרזיית השיער" המיוחדת היא "אולאו רילקס סלים" ומטרתה טיפול נקודתי ומקצועי בשיער נפוח, מחושמל ויבש. התוכנית נבנתה על על טכנולוגיית ה"סרה-טריליום",  שפותחה במעבדות המחקר של חברת לוריאל. טיפול זה מבוסס על טכנולוגיית ה"קומפלקס סרה-טריליום" שהיא בעצם מהווה שילוב מיוחד של סרמיד, ו-3 סוגי שמנים, שמאפשרים למעצבי השיער המוסמכים לטפל בנשים בעלות שיער בעייתי (מקורזל, נפוח מחושמל ועוד).  ממחקרים שערכו בחברה עלה כי אחת מכל שלוש  נשים סובלת משיער בעייתי בעל נפח רב שקשה מאוד לעצב ולסדר אותו. לדברי החברה תוכנית הדיאטה המיוחדת תהווה פתרון הולם עבור אותן נשים.

הטיפול המיוחד יעזור לספק לשערה את המרכיבים החיוניים להפחתת נפחו, זאת על ידי הזנה טובה, גמישות ורכות הנדרשות לה.

מעבר לטיפול המיוחד (שיבוצע אך ורק במספרות מורשות המותג) הושקו גם שני מוצרים שמטרתם המשך הטיפול בבית הלקוחה על ידי הלקוחה עצמה. המוצרים יעזרו לה לשמר את התהליך.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *