טיפים לעיצוב גבות עם שעווה

הסרת שיער בשעווה מאזור הגבות היא דרך מצוינת ליהנות ממראה נקי ומקצועי לאורך זמן. יחד עם זאת חשוב לדעת איך לעשות זאת נכון כדי להימנע מתקלות, טיפים יעילים בכתבה שלפניכן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

eyeb

אם פינצטה או חוט הם לא הקטע שלך בכל הנוגע לעיצוב הגבות שלך – כדאי שתשקלי לעצב את הגבות באמצעות שעווה. שימוש בחומר זה הוא מהיר, זול יעיל ומראה הגבה נשמר למשך פרק זמן ארוך יותר, לעתים אפילו למשך חודש וחצי.

לפניכן מספר טיפים לשימוש נכון בשעווה באזור הגבות, אם זה לבד בבית או אצל הקוסמטיקאית:

לא באנר כדי להציג

– חשוב להשתמש ברצועות שעווה המתאימות לאזור הגבות, אזור רגיש הנוטה להפוך לאדמומי בקלות. כמובן שגם שימוש ברצועות רחבות מדי או קשות מדי עלול לגרום למצב בו תתלשי יותר שערות ממה שהתכוונת ומנגד יכול להיות שתגלי שפספסת שערות קטנטנות בסיום הטיפול.

– חשוב מאוד לא להסיר שיער באמצעות שעווה מאזור הגבות כאשר השערות קצרות מדי, במצב שכזה השעווה לא תתפס כראוי ושלב המריטה לא יעשה באופן מושלם.

– יש להתחיל עם החלק התחתון של הגבה ולמשוך את השערות נגד כיוון הצמיחה שלהן במהירות בתנועה אחת. אל תקלפי ואל תעשי את הפעולה באיטיות מכיוון שהיא לא תהיה יעילה.

– העור שלך עלול להיות מאוד רגיש לאחר הסרת השיער, לכן מומלץ למרוח, מיד עם סיום הטיפול, משחה להרגעת המקום. שימוש ברצועות המכילות גם חומרים מרגיעים מומלץ בעת טיפול באזור זה.

– טיפ נחמד ויעיל הוא לשרטט את האזור אותו אתן רוצות למרוט באמצעות איילינר, כך תתחמו את האזור ולא תחרגו ממנו.

– בעת טיפול בשעווה אצל קוסמטיקאית, חשוב וכדאי לתאם ציפיות, לעדכן אותה בצורה המבוקשת ואפילו לשרטט אותה על נייר, זאת כדי למנוע טעויות.

שיקום גבות: כל מה שחשוב לדעת – לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *