עבודות שכדאי לך לשקול לאחר סיום הלימודים

עד כמה שמציאת עבודה היא משימה קשה ומאתגרת, אין ספק שתוכלו להצליח בה עם רק טיפת מאמץ

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

ja

המחשבה על סיום הלימודים ויציאה אל ״העולם האמיתי״ מפחידה כל סטודנטית באקדמיה או תיכוניסטית שצריכה להעביר את הזמן עד הגיוס. כולם מסביבך מזהירים אותך שהמצב בשוק קשה, ומציאת עבודה היא משימה (כמעט) בלתי אפשרית. הנה כמה הצעות עבודה שכדאי לשקול – אולי הן לא יהפכו אותך לעשירה, אבל בטוח שתצאי מרוצה.

1. קצינת משטרה – תחשבי על כל היתרונות שבעבודה במשטרה. תוכלי להכניס לכלא את כל אלה שצחקו עלייך בבית הספר, להפעיל את הצ׳קלקה כשתרצי להתחמק מהפקקים, ואפילו לקחת הביתה אזיקים, כדי להשתעשע עם החבר. ממש עבודה בלי חסרונות – אז למה לך לחשוב פעמיים?

2. שומרת בגן חיות – כמה את אוהבת ללטף כלבלבים חמודים? עכשיו תכפילי את זה פי עשר. זו כמות הכיף שתהיה לך כשתלטפי… אריה. ישלמו לך משכורת כדי לשחק עם החברים הצמריריים החדשים שלך, ולא תצטרכי עוד להתחבר ולהתמודד עם בני אדם מעצבנים. במקום זאת, תבלי את מיטב זמנך עם חברייך החיות.

לא באנר כדי להציג

3. שפית – את אישה, אז אפילו לא תצטרכי להגיש קורות חיים 😉 הם בוודאי יאמינו מיד שאת מדהימה בבישול. אחרי שתתחילי בעבודה, הכניסי כמה דברים לתנור ואכלי אותם מיד כשהם יוצאים. את אלו שיצאו שרופים, תוכלי להגיש ללקוחות. אחרי הכל, אם הם היו רוצים לאכול ארוחה טובה, הם היו צריכים לקרוא את הביקורות באינטרנט וללכת למקום אחר. בעיה שלהם.

4. ברמנית – תפלרטטי עם לקוחות ותעשי כאילו שאכפת לך מהם, ותקבלי טיפים בכמויות. גם אם את מתנגדת לשתיית אלכוהול בכל תוקף, למה שלא תנסי להיות ברמנית? תוכלי להרצות לכל הלקוחות על הסכנות שבשתייה. אולי לא תקבלי מהם טיפים, אבל בטווח הרחוק הם בטוח יודו לך.

5. מארגנת מסיבות – סיום תקופת הלימודים לא אומר שאת צריכה להשאיר מאחור גם את תקופת הבילויים. את יכולה להפוך למארגנת מסיבות ולתכנן את הליין הבא שכולם ידברו עליו. גם אם המארחת לא ממש מצפה שתגיעי למסיבה, את חייבת להופיע. ואם הערב קצת מת, את יכולה להתחיל לשיר, לרקוד ולהדליק את האווירה. ככה מקבלים משכורת על לעשות חיים.

6. מבקרת – מבקרים כותבים ביקורות על סרטים וספרים בתור עבודה. תחשבי על זה – במקום לשלם כדי לראות סרט, תוכלי לראות אותו ולקבל על זה כסף. בכל מקרה כולם אומרים שאת ביקורתית כל הזמן, אז אולי במקום לכעוס עלייך, שישלמו.

7. שחקנית – כמה קשה זה כבר יכול להיות? ברגע שתצליחי, תוכלי לגור עם לאונרדו די קפריו, ללכת לאוסקר וללבוש את השמלות הכי מדוברות. ממש אין עבודה טובה יותר, כדאי לך לנסות.

על איזו עבודה אתן חולמות כתשהיו גדולות? שתפו אותנו בתגובות לכתבה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *