סרום לעור הפנים – כל מה שחשוב לדעת

מה זה סרום? מה הם סוגי הסרומים השונים? וכיצד שימוש בסרום יכול לסייע לעור פנים יבש או שמנוני?

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק


מהו סרום?

קוסמטיקאיות ויועצות יופי ברשתות הפארמים מציעות ללקוחות לרכוש סרום לעור הפנים. נשים רבות כלל אינן יודעות מהו סרום ומה הן סגולותיו הטובות. שימוש בסרום מתאים לכל אישה מעל גיל 20 והוא מהווה את תכשיר הטיפוח הטוב ביותר בעבור עור הפנים. סרום הוא חומר אשר מכיל ריכוז גבוה של חומרים פעילים. את הסרום יש לשלב יחד עם קרם איכותי ומרוכז מאוד אשר מעניק הזנה אינטנסיבית לעור הפנים. הסרום מסייע לחומרים הפעילים שבתוך הקרם האיכותי לחדור בצורה יסודית אל תוך שכבות העור. שימוש בסרום יש לבצע יחד עם קרם פנים איכותי או קרם כנגד קמטים. כך למשל, בעבור טיפול נגד קמטים כדאי לשלב סרום נגד קמטים יחד עם קרם איכותי נגד קמטים. הסרום ישמש זרז לחדירת הקרם האיכותי אל תוך שכבות העור העמוקות.

לא באנר כדי להציג

סוגי סרום
ניתן למצוא בשוק כיום מגוון רב של תכשירי סרום המיועדים לאזור הפנים ושאר אזורי הגוף. ניתן למצוא סרום מיוחד אשר מיועד לטיפוח השיער ומגוון רב של תכשירי סרום המיועדים לטיפוח סוגי שונים של עור הפנים ואזורים שונים. ישנו סרום מיוחד לטיפול בקמטים, סרום מיוחד לצורכי הזנת העור וסוג נוסף אשר מעניק לחות לעור. בכדי להבטיח חדירה של קרם פנים מזין אל תוך השכבות העמוקות של העור יש לשלב את הקרם יחד עם סרום מתאים. שימוש בסרום ניתן לבצע מספר פעמים ביום ולהזין את העור בחומרים שונים בהתאם לצורך. בכדי להבטיח שימוש יעיל בסרום חשוב להתאים לכל סרום קרם נוסף אשר יתלווה אליו, לא כל שילוב הוא שילוב נכון ולכן מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית או יועצת יופי.

סרום לעור יבש
הסרום שימושי במיוחד לצורכי טיפול בעור יבש אשר זקוק לתוספת של לחות. באמצעות הסרום ניתן יהיה להחדיר את הלחות בצורה יסודית אל תוך השכבות העמוקות של העור. פרט להחדרת הלחות מסייע הסרום גם בהמרצת תהליך חידוש תאי עור חדשים וסילוק תאי עור מתים. שימוש בסרום מיוחד המיועד לעור יבש מעניק לעור את ההגנה לה הוא זקוק ומסייע ליצירת לחות בעור.

סרום לעור שמן
בעלי עור שמן סובלים ללא הרף מעור פנים מבריק ושומני. שימוש בסרום מיוחד לעור שמן מקטין את פעילות הפרשת השומן אל השכבה החיצונית של העור. בתוך הסרום פועלים חלקיקים קטנים אשר סופגים את השומן ומונעים ממנו לעלות על פני העור. פרט לכך מכיל סרום לעור יבש גם חומרי חיטוי אשר מועילים במניעת פצעונים וזיהומים בעור הפנים.

לחצי כאן למידע נוסף אודות טיפולי קוסמטיקה רפואית!

 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *