סדרת סולאר של לוריאל: מוצרים להגנה מפני השמש‎

‏מותג הקוסמטיקה L'ORÉAL PARIS מרחיב את סדרת SOLAR EXPERTISE – הגנה גבוהה מפני קרני UVA ו-UVB ומשיק את סולאר לפנים 50 SPF.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

‏מותג הקוסמטיקה הבינלאומי L'ORÉAL PARIS מרחיב את סדרת SOLAR EXPERTISE -הגנה גבוהה מפני קרני UVA ו- UVB המסייעת במניעת הזדקנות העור ובהפחתת הופעת כתמי השמש ומשיק את סולאר לפנים 50 SPF.

מבצע מיוחד: בחודשים מרץ-אוקטובר 2012 מוצרי סדרת סולאר יימכרו בעד 50% הנחה (ברשתות השונות).

הסדרה מורכבת מחמישה מוצרי הגנה מפני השמש, נגד הופעת כתמי שמש והזדקנות העור המיועדים גם לאזורים עדינים כמו הפנים, הידיים והמחשוף. המוצרים פותחו בנוסחה המעניקה הגנה אופטימלית מפני קרני השמש בכלל וקרני ה-UVA בפרט. מוצרי הסדרה כוללים קומפלקס סינון מוגבר מפני קרני ה- UVA (+++UVA) בזכות מרכיב MEXORYL SX AND XL (פטנט רשום של לוריאל) וגם מסנני קרינה UVA ו-UVB.

אלו מוצרי סדרת סולאר:

קרם הגנה, עם 50 SPF, מפני השמש המיועד לאזורים עדינים – קרם הגנה מהשמש להפחתת קמטים ומניעת כתמי גיל ושמש, מתאים לפנים, למחשוף ולידיים. הקרם מכיל מקדם הגנה 50SPF נגד קרני UVA/UVB נגד הזדקנות מוקדמת של העור. 

מחיר לצרכן 84.99 שקלים עבור תכולה של 75 מ"ל.

מחיר: 84.99 שקלים. צילום: מוטי פישביין

תחליב הגנה לגוף מפני מהשמש – SPF 30

לא באנר כדי להציג

תחליב הגנה מפני השמש  אשר מטרתו גם מניעת הזדקנות מוקדמת של העור. התחליב שומר על לחות העור, גמישותו מסייע בהפחתת קמטים. הוא מספק הגנה מוגברת מקרני UVB נגד כוויות שמש.הגנה שילוב של רכיב PRO-HYDRYL עם ויטמין E, המוכר כחומר שמטרתו לבגן על העור מפני רדיקליים חופשיים, המשפיעים על הידרדרות התא.

מחיר לצרכן 94.99 שקלים עבור תכולה של 250 מ"ל

מחיר 79.99 שקלים. צילום: מוטי פישביין

תחליב הגנה מהשמש,SPF 30, המיועד לגוף ולעור רגיש 

תחליב הגנה מהשמש, ללא בושם או תוספת צבע, המסייע במניעת הזדקנות מוקדמת של העור, במניעת כתמים, בהפחתת קמטים ושמירה על לחות העור וגמישותו. התחליב מספק  הגנה מוגברת מקרני UVB נגד כוויות שמש ומקרני UVA.

מחיר לצרכן: 79.99 ש קלים לתכולה של 150 מ"ל 

סולאר ספריי שקוף SPF 30 להגנה מתקדמת מפני השמש 

 תרסיס שקוף מיוחד שמטרתו הגנה מפני קרני השמש UVA/UVB. התרסיס מכיל את רכיב MEXORYL XL. התרסיס מתייבש במהירות, לא מותיר סימנים ואינו דביק.
את התכשיר יש להתיז על הגוף טרם החשיפה לשמש ולמרוח שנית בנדיבות בעת החשיפה, זאת בכדי לשמור על הגנה אפקטיבית. חשוב בעיקר למרוח שוב לאחר שהייה במים, לאחר הזעה או ניגוב העור.

מחיר לצרכן 79.99 שקלים לתכולה של 200 מ"ל 

את סדרת מוצרי סולאר ניתן להשיג ברשתות הפארם, המזון ובפרפומריות נבחרות.

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *