סדרת מקדמי הגנה חדשה מבית חוה זינגבוים

חוה זינגבוים משיקה סדרת מקדמי הגנה, המורכבת משלושה מוצרים חדשים להגנה מפני השמש המיועדים גם לשמירה על עור בריא ומטופח

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

סדרת מוצרי ההגנה מהשמש מבית חוה זינגבוים, מהבולטות והמובילות בתחום הקוסמטיקה הרפואית בישראל, משאירים את מסנני הקרינה הכימיים מחוץ לעור ובטוחים ובריאים לשימוש יומיומי.

צלם: ניר יפה

הסדרה מורכבת מהתכשירים הבאים:

לא באנר כדי להציג

SUN PERFECT DEFENSE SPF 50 – לראשונה, תכשיר הבנוי ממולקולות של מקדם הגנה העטופות במיקרו קפסוליציה, המבודדת את חומר ההגנה, מונעת מגע ישיר עם העור ומעניקה הגנה מלאה לעור. טכנולוגיה זו יוצרות אפקט "משקפי שמש לעור" – מסך הגנה מפני ראדיקלים חופשיים וקרני UVA, UVB. התכשיר מועשר בנוגדי חמצון ובלחויות. הודות לטכנולוגיה ובכפוף לשיטת ה- PME® של חוה זינגבוים, מאפשר התכשיר מצד אחד הגנה ומצד שני הזנה דו עומקית שחודרת לעור ונותנת לו כל מה שהוא צריך. התכשיר מעשיר את העור בלחות, ויטמינים, והגנה.
מחיר: 275 ₪ ל- 100 מ"ל.

– Demi Make- Up Sun Perfect Defense spf50 – פותח כחלק מקונספט טיפול הקוסמטיקה רפואית מתקדמת על בסיס שיטת חוה זינגבוים וניתן לרכישה בקליניקות מוסמכות P.M.E® לאור השימוש בחומרים פעילים במיוחד. הודות לטכנולוגיה ייחודית ובכפוף לשיטת ה- P.M.E® המהפכנית של חוה זינגבוים, מאפשר התכשיר מצד אחד, הגנה מקסימלית מקרני השמש המזיקות ומתופעות הלוואי הכרוכות בהחדרת מסננים כימיים לעור ומצד שני, שיטת החדירה ה"דו-עומקית" TM המהפכנית, מזינה את העור בסרום, קרם לחות ויטמינים ומינרלים חיוניים ומעניקה לו מראה מטופח וזוהר גם על שפת הים.
מחיר: 275 ₪ ל- 100 מ"ל.

קרם לחות לעור בעייתי MOISTURISING CREAM FOR PROBLEMATIC SKIN – קרם ייחודי זה מספק לחות ללא שומן וכמו כן, נותן הגנה. חשוב מאוד להשתמש בו בכל בוקר לאיזון רמת הלחות בעור ולהגן עליו מפני השמש ורדיקאלים חופשיים. בעל מקדם הגנה של 15 spf.
הוראות שימוש: קרם לחות ייחודי לצרכיו של העור השמן. מתאים גם כבסיס לאיפור, מספק הגנה רחבה מהשמש. כמות קטנה על עור נקי. יש להימנע ממגע ישיר עם העיניים.
מחיר: 185 ₪ ל- 75 מ"ל.

להשיג אצל קוסמטיקאיות רפואיות P.M.E, העובדות בשיטת חוה זינגבוים.        
www.havazingboim.com

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *