האם באמת מתו נשים משאיפת בושם?

הודעת ווטסאפ מוזרה נשלחה השבוע לנשים רבות ברחבי ישראל והיא מזהירה אותן מפני הרחת דוגמיות בושם שנשלחות בדואר, זאת מאחר וכביכול שבע נשים מתו משאיפתן. מסתבר שמדובר במתיחה לא ממש מצחיקה

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

toxic

לא באנר כדי להציג

בימים האחרונים מקבלים נשים וגברים הודעת SMS, באמצעות אפליקציית "ווטסאפ", שבה כתוב כי שבע נשים מתו בימים האחרונים לאחר ששאפו דוגמית בושם שנשלחה אליהן בדואר. ההודעה מופצת לנשים רבות ברחבי הארץ, כביכול מטעם בית החולים שניידר בפתח תקווה, אלא שמדובר בהודעה שקרית שמדי כמה שנים עושה לה כנפיים ברחבי הארץ. מבית החולים שניידר מוסרים כי לא ברור מי עומד מאחורי אותה מתיחה נבזית וכי אין כל אמת בהודעה.

וזהו לשון ההודעה השקרית:

התקבל מביה"ח שניידר – לתשומת לבכם/ן בבקשה נא להעביר את המסר הבא לכל מי שאתם מכירים:
שבע נשים מתו אחרי ששאפו דוגמית חינם של בושם שנשלח אליהם בדואר. המוצר היה רעיל. אם אתם מקבלים דוגמיות חינם בדואר של קרם לחות, בושם וכו' יש לזרוק את זה מיד. הממשלה חוששת כי מדובר במעשה טרוריסטי, הם לא רוצים  להודיע על כך בחדשות מפני שהם לא רוצים לגרום לבהלה, או לתת לטרוריסטים רעיונות חדשים. תשלחו את זה לכל החברים והמשפחה שלכם. ד'ר ריקי שפירא-מנהלת השירות למושתליי כבד המכון לגסטרואנטרולוגיה, מחלות כבד ותזונה בילדים מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל ר'ח קפלן 14 פתח-תקוה תעבירו חשוב מאוד.

לחדשות ערוץ 2 נמסר כאמור מבית החולים שניידר כי מדובר בהטעיית הציבור וכי אין להתייחס להודעה.

איך תתאימי לעצמך בושם? לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *