בהשראת מישל אובמה: אלפים עברו ניתוח להצרת הזרועות

הזרועות החטובות של מישל אובמה גרמו בשנה האחרונה לאלפי אנשים לבצע פעולה כירורגית בשם "ברכיופלסטי", אשר כוללת הסרת עודפי שומן מאזור הזרועות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

הגברת הראשונה של ארה"ב, מישל אובמה, היא ללא ספק מקור להשראה עבור נשים רבות מסביב לעולם. כעת מתברר כי אובמה גרמה לטרנד חדש בתחום האסתטיקה, הגורם לנשים רבות לעבור ניתוח להצרת הזרועות, במטרה ליזכות בזרועות יפות וחטובות כמו של מישל.

איחוד הרופאים הפלסטיים האמריקאי (ASPS) מסר כי בשנים האחרונות חלה עליה בדרישה לפרוצדורה הניתוחית, המכונה "ברכיופלסטי", וכוללת ביצוע חתך לאורך הזרוע העליונה והסרת עודפי שומן. בשנת 2000 רק 338 אנשים בארה"ב עברו ניתוח מסוג זה, זאת לעומת 15 אלף אשר עברו אותו רק בשנה האחרונה.

לא באנר כדי להציג

על פי סקר שנערך, נבחרה מישל אובמה, ברוב של 31%, כבעלת הזרועות היפות ביותר, כאשר מאחוריה השחקנית ג'ניפר אניסטון עם 29% מהקולות.

15,457 איש הוציאו במהלך השנה האחרונה 60 מיליון דולר על ניתוחי עיצוב הזרועות.

מומחי הפלסטיקה של הוליווד טוענים כי ניתוחי זרועות הידיים החליפו השנה את טרנד הריבועים בבטן, על אחת כמה וכמה לקראת הקיץ, כאשר נשים רבות רוצות ללבוש חולצות, שמלות וגופיות אשר חושפות את הזרועות.

במדינת ישראל ניתוחי צמצום עודפי העור באזור הזרועות נכלל בסל התרופות, לכן אנשים אשר סובלים מהשמנת יתר קיצונית, בעלי BMI מעל 35 וירדו במשקל, יכולים לעבור אותו. בארה"ב לעומת זאת,  מגיע מחיר הניתוח לאלפי דולרים.

למידע אודות ניתוחים פלסטיים וטיפולי אסתטיקה – לחצו כאן 

מישל אובמה. צילום: pr photos.com

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *