מדוע לא כדאי לך לעבור ניתוח פלסטי?

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים יכולים לגרום לך להרגיש יפה, אבל גם טומנים בחובם הרבה מאוד מצבים מסוכנים, מבלבלים ובעייתיים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

plast

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים הוכפים ליותר ויותר נפוצים עם השנים וגם להרבה יותר זולים ונגישים. למרות זאת, כדאי לשקול טוב טוב בטרם מחליטים לעבור אותם, מכיוון שקיימות סיבות רבות לכך שהם בהרבה מאוד מקרים ממש לא מומלצים.

להיות שונה זה טוב

ניתוח פלסטי הוא טיפול שעלול לשנות את פנייך עד ללא הכר, ראו כדוגמה נשים שעברו ניתוח אף וממש קשה לזהות אותן. לכל אדם תווי פנים משלו ומראה משלו, לטוב ולרע, השוני הוא מה שהופך גם כל אדם ליפה בדרכו בשלו. אם תתבוננו בתמונות של נשים מפורסמות תגלו שעם השנים, ככל שהן עוברות יותר ויותר ניתוחים, רבות מהן גם הופכות לדומות, מה שהופך את היופי שלהן לפחות מיוחד, פחות בולט וגורם להן להראות כמו שיבוטים של אותה אישה.

החיצוניות לא תשנה את מה שבפנים

נשים רבות חושבות שניתוח פלסטי יגרום להן להרגיש יפות יותר, אבל האמת המצערת היא שאישה שלא חשה בטוחה בעצמה, אוהבת את עצמה מבפנים ומבחוץ, לרוב גם לא תהיה מרוצה לאחר הניתוח. הערכה עצמית היא משהו שלא ניתן לקנות בכסף, זהו ללא ספק חומר למחשבה.

לא באנר כדי להציג

ניתוח פלסטי אחד בקלות יכול להוביל לרבים נוספים

הניתוח פלסטי הראשון שתעברי יהיה ללא ספק הראשון בשורה ארוכה של ניתוחים וטיפולים שתרצי לעבור בהמשך. גם אם תהיי מרוצה מהתוצאה סביר להניח שתגלי פגמים אחרים שתרצי לתקן או שתפתחי תלות בטיפול כזה או אחר על מנת לשמר את המראה החדש.

סכנות 

כל ניתוח או טיפול הדורשים הליך כירוגי, הרדמה, טשטוש ועוד – הם טיפולים מסוכנים. עליך לזכור שמשהו תמיד עלול להשתבש בדרך ולחשוב טוב טוב אם שווה לך לקחת את הסיכון.

הוצאה כספית לא קטנה

למרות שחלק גדול מהטיפולים הפכו להיות זולים יותר, עדיין מדובר בהוצאה כספית לא קטנה. עדיין קיימים טיפולים רבים שיעלו לכם כמה אלפי שקלים ועליך לחשוב טוב אם את מסוגלת לעמוד בהוצאה.

את לא יכולה לעבוד על הסביבה

גם אם עברת טיפול מאוד מוצלח סביר להניח שהסביבה תדע לזהות שעברת הליך כזה או אחר, דבר שיכול להשפיע על הביטחון העצמי שלך וגם על האופן בו החברה רואה אותך. אף אחד לא אוהב לראות את סימני הגיל על פניו, אבל הדבר בלתי נמנע וקורה לכולם/ן.

למידע אודות טיפולי בוטוקס – לחצי כאן
למידע אודות מתיחת פנים – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *