כיצד תמרחי נכון מוצרים למניעת אקנה ופצעונים?

שימוש לא נכון במוצרים לטיפול באקנה ופצעונים עלל לגרום לעור שלכן לנזק נוסף. בואו ללמוד כיצד עושים את זה נכון

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

acnecream

מוצרים שמטרתם לטפל באקנה, חצ'קונים, פריחות ופצעונים למיניהם, יכולות להיות הרסניות ממש כשם שהן יכולות להיות יעילות. מדובר במשחות שעלולות לייבש את העור, לגרום לקילופים קטנים וכשם שהן עוזרות כך גם תצטרכו משחה נוספת שתטפל בנזק שהן גרמו לכן לעור.

ישנם כמה כללים בסיסיים לשימוש נכון במוצרים לטיפול באקנה ופצעונים, הרי הם לפניכן:

לא באנר כדי להציג

1. לפני הכל שטפי ידיים – הידיים שלך צוברות הרבה מאוד לכלוך לאורך היום ובטרם תגעי בפנייך רצוי שהן תהיינה נקיות.

2. שטפי היטב את הפנים – לא מומלץ למרוח את רוב המשחות על פנים מכוסות באיפור ובקרמים, על אחת כמה וכמה אם רוצים שהטיפול יהיה אפקטיבי. לכן הקפידי לשטוף היטב את הפנים בסבון מתאים לסוג העור שלך, מומלץ מאוד שהוא יהיה גם סבון עדין.

3. מרחי קרם לחות – נכון, זה נשמע מוזר, אבל מחקרים הראו כי הדבר דווקא נחשב ליעיל. בחרי בקרם המתאים לשעה ביום בה את מורחת את המשחה (קרם לילה או קרם המתאים לשעות היום).

4. המינון הנכון – לא יותר גדול מגרגר אפונה, כל כמות מעבר לכך תגרום לגירוי של העור, לאדמומיות, התקלפות של העור ועוד. אין סיבה למרוח משחה טיפולית על אזור בריא, לכן מרחי כמות מזערית רק על הנקודה הבעייתית.

5. זהו את הרגע בו רצוי לעצור – לעתים לאחר שימוש מופרז במשחה טיפולית לעור נגרם נזק לעור, כפי שציינו בסעיפים הקודמים, לכן תהיו תמיד עם אצבע על הדופק ודעו לזהות את הרגע בו אתן מסכנות את העור שלכן ומסתכנות בהתפתחותן של בעיות עור נוספות כחקל מהטיפול. לפעמים יש צורך בהפסקה של יומיים-שלושה בשימוש במשחה, בכדי לאפשר לעור לנשום ולהתרענן.

6. אם התרופה לא עובדת הפסיקי את השימוש – לאחר שתמרחי את המשחה שבחרת בה או שהותאמה לך מספר ימים תוכלי להתרשם אם חל שיפור במצב העור שלך. במידה ולא חל שיפור, הפסיקי את השימוש וגשי להתייעצות עם רופא העור שלך.

טיפים יעילים ונהדרים למניעת אקנה ופצעונים – לכתבה לחצו כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *