איך מורחים סומק לפי מבנה פנים?

מריחת סומק היא עניין לא פשוט לנשים רבות והתוצאות עלולות להיות מאוד לא מחמיאות. אבל אם תדעי להתאים את אופן המריחה למבנה הפנים שלך – תקבלי מראה מרשים

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

blsh

סומק הוא אחד משלבי האיפור הכי חיוניים ומשפיעים על מראה הפנים. באמצעות שימוש נכון בסומק את יכולה להדגיש את עצמות הלחיים, לטשטש אזורים, להוסיף גוון ורדרד וטבעי לפנים ועוד.

כשם שיש להתאים לק לגוון העור, תסרוקות למבנה הפנים ועוד – כך גם חשוב לדעת כיצד למרוח נכון סומק בהתאם למבנה הפנים, כך שידגיש רק את הדברים שאת רוצה ויחמיא לך.

מבנה פנים אובלי

 נשים בעלות מבנה פנים זה, יכולות למרבה מזלן ליהנות כמעט מכל סגנון בכל הנוגע למריחת סומק. מה שכן חשוב לזכור, זה להימנע ממריחת סומק מתחת לעצמות הלחיים. הדרך המומלצת היא באמצעות מריחת הסומק בקוו אנכי לרוחב, בכדי להעניק להן מראה רחב יותר ופחות צר.

לא באנר כדי להציג

מבנה פנים מרובע

עליכן להיצמד לסגנון המריחה הקלאסי והנפוץ, על ידי מריחת הסומק על גבי תפוחי הלחיים ומרחי אותו לכיוון הרקות בעדינות תוך כדי טשטוש, דבר אשר מרכך את זוויות הפנים. מורחים את הסומק בתנועות מעגליות על גבי תפוחי הלחיים ומושכים קצת כלפי החוצה לקבלת מראה רך יותר. במידה ותמרחי את הסומק בכיוון אופקי מדי – תקבלי מראה של פנים רחבות.

מבנה פנים ארוך

אם הפנים שלך ארוכות סימן שיש לך שטח גדול יותר למריחת הסומק, לכן התחילי

מבנה פנים עגול

בכדי להעניק לפנים מראה ארוך יותר, מרחי את הסומק מעל תפוחי הלחיים (ולא עליהם) וטשטשי את הסומק לצדדים בעדינות.

מבנה פנים בצורת לב

עליך למרוח את הסומק על תפוחי הלחיים בתנועות קטנות וסיבוביות, זאת על מנת לגרום לקו הלסת והסנטר להראות רחבים יותר ופחות מחודדים.

איך תראי רזה יותר מבלי לעשות דיאטה? לחצי כאן

עצמות לחיים מרשימות בפחות מדקה – לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *