מריחת לק: טיפים לתוצאה מושלמת

מריחת לק היא עסק שיכול להפוך לעסק מלוכלך במיוחד. אז איך מורחים לק בדרך הקלה והטובה ביותר ועל הדרך גם שומרים על ציפורניים בריאות ומטופחות?

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

polish

כל בחורה יודעת שמריחת לק היא ממש לא עניין פשוט. תמיד הכל נמרח, כתמים של לק ממלאים את העור שמסביב לאצבע ובאופן כללי המראה המתקבל הוא די מזעזע. אז איך בעצם מורחים לק ומקבלים תוצאה מושלמת? האם יש דרך לעשות זאת לבד בבית מבלי לגשת לקוסמטיקאית ולבזבז כסף? מסתבר שכן.

איך מורחים לק לבד על יד שמאל? להנחיות לחצי כאן

לפניכן טיפים למריחת לק, בתקווה שיעזרו לכן לקבל תוצאה מושלמת, ללא תקלות.

1. ראשית הסירי באמצעות מסיר לק את השכבה הישנה המרוחה כעת על אצבעותיך. עשי זאת פד ללא סיבים ולאחר מכן שטפי היטב את ידיך במים ונגבי אותן היטב.

2. לאחר שסיימת לנקות את הידיים והציפורניים עליך לשייף את ציפורנייך עד לקבלת הצורה המבוקשת, כמובן שכדאי שהגובה והצורה יהיו אחידים.

3. לאחר שסיימת לשייף, מרחי את כפות ידיך בקרם ידיים ולאחר מכן המתיני שתי דקות עד שהקרם יסיים להיספג בעור ובאותו הזמן נסי גם להיפטר מחתיכות עור בולטות שעלולות להרוס את ראה הציפורן, עשי זאת באמצעות דחיפת העור בצורה עדינה.

לא באנר כדי להציג

4. לאחר שסיימת לטפל בעור שמסביב לאזור הציפורניים, שטפי שוב היטב את ידייך, זאת בכדי להסיר את שאריות הקרם השמנוניות.

5. במידה ויש לך פצירה מיוחדת המיועדת להברקת הציפורן – זה הזמן להשתמש בה.

6. בטרם תמרחי את הלק שבחרת, מרחי שכבה של מחזק ציפורניים או של לק שקוף. מומלץ למרוח מחזק ציפורניים, אשר יחזק אותן וגם יגן על השכבה העליונה של הציפורן מקבלת צבע צהבהב. בנוסף כאשר תחליטי להסיר את שכבת הצבע, הדבר יעשה בצורה פשוטה ולא יישארו לך סימני צבע על הציפורן. המתיני בסבלנות עד שהשכבה השקופה תסיים להתייבש.

7. כעת הגעת לשלב מריחת הצבע, מומלץ למרוח שתי שכבות ויש הממליצים אפילו שלוש. לאחר כל שכבה המתיני עד שתתייבש. על השכבה הראשונה להיות דקה ועדינה, זאת על מנת שתתייבש כמה שיותר מהר.

8. לאחר שסיימת למרוח את השכבה הראשונה מרחי את השנייה והפעם מרחי שכבה עבה יותר.

9. לאחר שסיימת למרוח את שכבות הלק המתיני עד לייבוש הלק בטרם תעשי כל פעולה עם כפות הידיים. את יכולה לזרז את תהליך הייבוש באמצעות שימוש במייבש לק.

10. לאחר שהציפורניים התייבשו היטב, שטפי את ידייך בכדי להסיר שאריות צבע ושומן שאולי הצטברו על האצבעות.

איך תייבשי את הלק שלך מהר? לכתבה לחצי כאן

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *