המפורסמות מודות: התנסינו בבוטוקס

בעוד מפורסמות רבות מכחישות זאת, ניתן למצוא גם רבות אשר מודות שהשתמשו ואף עדיין משתמשות בבוטוקס. בואו לגלות מי הן אותן כוכבות

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

מאת: מערכת אתר לק

בעוד מפורסמות רבות ממשיכות להכחיש במרץ שעברו טיפול בוטוקס במהלך חייהן, יותר ויותר מפורסמות מחליטות לחשוף את החוויה שעברו עם זריקות הפלא, אשר מסייעות להן להראות צעירות ויפות בכל גיל. אם לשפוט על פי מראה פניהן של כל הנשים המפורסמות מעל גיל 30, ניתן לשער כי למעלה מ-95 אחוז מהן הזריקו בוטוקס בשלב כזה או אחר. ריכזנו עבורכן רשימה של נשים שלא מתביישות להודות – "ניסיתי בוטוקס!", למרות שלא כולן מכריזות שיעשו זאת שוב.

 

ניקול קידמן

השחקנית האוסטרלית חשפה כי היא ניסתה בוטוקס בעבר, אבל החליטה שלא להזריק אותו יותר לעולם. לטענתה הטיפול גרם לפניה להפוך לחסרות הבעה והיא שמחה שהיא יכולה שוב להזיז את פנייה בחופשיות.

צילום: pr photos.com

קים קטרל

כוכבת "סקס והעיר הגדולה" חשפה בראיון כי היא נוהגת להזריק בוטוקס במט שבין הגבות, שלטענתה הוא גדול ובולט. לדבריה זהו האזור היחיד בפנייה בו היא נוהגת לטפל וחשוב לה להיראות כפי גילה ( 56) ולא כמו בחורה בת 20.

צילום: pr photos.com

קים קרדשיאן

הכוכבת ספרה בערב בראיון לרשת ABC כי היא ממש לא מתנגדת לטיפולים פלסטיים, אבל הודתה כי בוטוקס הוא הטיפול הפלסטי היחיד שעברה בחייה. הכוכבת ספרה כי החליטה להפסיק עם הזריקות לאחר טיפול לא מוצלח, אבל היא כלל לא פוסלת שתחזור להשתמש בהן בגיל מבוגר יותר.

צילום: pr photos.com

ג'ניפר אניסטון

השחקנית ספרה למגזין "people" כי אנשים נוטים לחשוב שהיא עברה טיפולי בוטוקס רבים בחייה. לדבריה היא מודה שניסתה זאת, אבל לדבריה לא אהבה את התוצאה.

צילום: pr photos.com

קורטני קוקס

חברתה הטובה של אניסטון ספרה כי היא משתמשת לעתים בבוטוקס, אבל לא אוהבת את התחושה ולעתים גם את התוצאה. לדבריה כל דבר שגורם לה להרגיש טוב עם עצמה מקובל עליה, לכן היא לא מתכוונת לצאת בהכרזות שלא תשתמש בבוטוקס בעתיד.

לא באנר כדי להציג

צילום: pr photos.com

סינדי קרופורד

דוגמנית העבר היפה ספרה בראיון כי עברה טיפולי בוטוקס בעבר, אבל הפסיקה מכיוון שזה הפחיד אותה.

צילום: pr photos.com

ונסה וויליאמס

כוכבת "עקרות בית נואשות" ומיס עולם לשעבר, ספרה כי היא משתמשת בבוטוקס אבל בכמויות מזעריות, מכיוון שחשוב לה לשמור על מראה טבעי.

צילום: pr photos.com

ג'ני מקארתי

השחקנית המתוקה ספרה כי היא עוברת טיפולי בוטוקס בכל חודשיים, בעיקר באזור המצח. לדבריה היא מקפידה להשתמש במינון נמוך, אשר יאפשר לה להזיז את פנייה בחופשיות.

צילום: pr photos.com

ג'ני גארת

קלי מבברלי הילס 90210 מודה גם היא שהיא מזריקה באופן קבוע בוטוקס באזור המצח, אבל גם היא טוענת כי מדובר בכמות קטנה.

צילום: pr photos.com

 

איך תדעי שהגיעה השעה לנסות בוקטוס? לכתבה לחצי כאן

 

Tweet about this on TwitterEmail this to someoneShare on Facebook

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *